|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:41:57   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mafi


pri nas pa koščki kar ne grejouser posted image , če je v sadnem jogurtu kakšen košek sadja ga kar plune ven, kruh mu pa gre, ker ga čist izcuzauser posted image



Saj še ima čas. Saj sama veš kako hitro bo šel razvoj od tu naprej.


Upam, da se bo pri nas tudi stanje koščkov popravilo, ker mi že pošteno najedauser posted image Vsak poskus se konča z bruhanjemuser posted image


A tudi, če ji daš piškot, ki se fajn topi, bruha?


Jauser posted image


GH pasiraš v nulo?

user posted image user posted image user posted image
Vem, da ti je težko, ampak na vsakem koncu tunela je svetloba. Bo vse to minilo in se boš enega lepega dne vsemu smejala.


Ne pasiram v nulo. Špageti so npr. cca3mm dolgi, zelenjavo ponavadi kar pretlačim, problem je kruh, piškot, košči mesa....

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:42:44   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Majo sem odložila v posteljo in in hotela ne dude ne čaja ne mleka. user posted image  Dudo sem položila zraven tako da si jo lahko sama da v usta, zvezdica ji poje in je vse tiho. Verjetno bo sama zaspala ali pa jo bom mogla it položit, ker madam včasih sedi v postelji in dela vragolije, včasih stoji in se pogovarja sama s seboj. Danes se je po dopoldanskem spancu vsedla in ploskala. user posted image


naša tudi skos ploska user posted image , prej ko sem jo dala v pojstlo in ji prižgala lučko je kr začela ploskat, pa še ene pol ure telovadila potem pa zaspala





Naša bo verjetno zdaj omagala. Je bila ful utrujena in se je vstala v posteljici in ni imela moči zaradi utrujenost ter tresnila z glavico po gitrah. Fejst ni moglo bit, ker je nisem slišala pa sem 3m od nje. Zdaj je spila nekaj čaja in upam, da bo zaspala.


o bogica mala upam, da bo res hitro zaspala user posted image user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:46:32   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ne pasiram v nulo. Špageti so npr. cca3mm dolgi, zelenjavo ponavadi kar pretlačim, problem je kruh, piškot, košči mesa....


Mogoče bo bolj dolgo rabila kot ostali ampak se bo navadila. Vsake kvatre ji daj za probat, da boš videla, če je že kaj boljše.
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:52:38   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ne pasiram v nulo. Špageti so npr. cca3mm dolgi, zelenjavo ponavadi kar pretlačim, problem je kruh, piškot, košči mesa....


Mogoče bo bolj dolgo rabila kot ostali ampak se bo navadila. Vsake kvatre ji daj za probat, da boš videla, če je že kaj boljše.
user posted image user posted image user posted image user posted image




Saj to delam, samo čez dobra 2 meseca bo že v vrtcu in to me skrbiuser posted image  Upam, da ji uspe osvojit veščino požiranja do takrat.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:52:40   
barbaw
Kaj je kakšen dober film na TV, da ni nobene? user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:52:47   
tally
jaz grem pod tuš pa pridem pol pokukat, če bo še katera gor

_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:53:48   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kaj je kakšen dober film na TV, da ni nobene? user posted image


Nimam pojma kaj je. Mogoče malo počivajo, ker smo prispele na cilj in nabirajo nove močiuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:54:57   
Estrella*
barbaw, ti me boš pa kmalu ujelauser posted image  A bom mogla bolj na gas stopit?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:56:26   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kaj je kakšen dober film na TV, da ni nobene? user posted image


Nimam pojma kaj je. Mogoče malo počivajo, ker smo prispele na cilj in nabirajo nove močiuser posted image


Tudi možno ja. Samo, da se imajo fajn. user posted image

Kako pa je kaj z Edinoos in AT?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:57:32   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, ti me boš pa kmalu ujelauser posted image  A bom mogla bolj na gas stopit?


A veš, da sem razmišljala o tem par ur nazaj, pa sem si rekla eh, nje ne bom nikoli ujela. user posted image  
Zadnje čase si manj aktivna in te pooooočččččaaaaasssssiiii dohajam. Anitki sem pa iz istega razloga pobegnila.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:58:52   
barbaw
Jaz že sanjam o barvah sten, ki jih sploh še ni v mansardi. user posted image  O novi kuhinji za katero nimam denarja, o stopnicah, oknih, .... Saj sanjati pa ni prepovedano.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 20:58:52   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kaj je kakšen dober film na TV, da ni nobene? user posted image


Nimam pojma kaj je. Mogoče malo počivajo, ker smo prispele na cilj in nabirajo nove močiuser posted image


Tudi možno ja. Samo, da se imajo fajn. user posted image

Kako pa je kaj z Edinoos in AT?


Kar fajn se rihtata. Mal hodi baje tudi zunaj na tistem povodcu, drugače je pa zdrava. Sta še pri 2 zobkih. Ostalo se pa nisva kaj dosti od otrok pogovarjaleuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:00:23   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz že sanjam o barvah sten, ki jih sploh še ni v mansardi. user posted image  O novi kuhinji za katero nimam denarja, o stopnicah, oknih, .... Saj sanjati pa ni prepovedano.


Ti si kar izdelj vse v glavi in uporabi ko bo prilikauser posted image  Jaz sem imela to smolo, da nisem sanjarila in sem se mogla na hitro odločit. Kaj bi dala, da bi si prej naštudirala stavruser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:02:57   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, ti me boš pa kmalu ujelauser posted image  A bom mogla bolj na gas stopit?


A veš, da sem razmišljala o tem par ur nazaj, pa sem si rekla eh, nje ne bom nikoli ujela. user posted image  
Zadnje čase si manj aktivna in te pooooočččččaaaaasssssiiii dohajam. Anitki sem pa iz istega razloga pobegnila.


Res je, da sem manj aktivna, samo sem pa na drugih področjih. Vse skupaj pa ne gre. Od 16h sem ponavadi vsak dan od ponedeljka do petka odsotna in se kuj pozna.
Ti me kar pridno lovi, mogoče me boš podžgala in spravila v tek ko boš preblizuuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:07:16   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo imeli pa prej arhitektko doma in komaj čakam kakšne predloge bosta naredila za prenovo našega hodnika, stopnišča, jedilnice in dnevne sobeuser posted image


jaz imam za to sestro user posted image , študira notranji dizajn in ima res user posted image  zamisli
Nam bo pomagala pri urejanju mansarde, pa še za kuhinjo jo bom prosila. Jaz si bom izrisala svojo verzijo, pa njo bom prosila, da vidim kakšne predloge bo dala.


To je pa super, če imaš pri roki koga, ki to obvladauser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:09:23   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo imeli pa prej arhitektko doma in komaj čakam kakšne predloge bosta naredila za prenovo našega hodnika, stopnišča, jedilnice in dnevne sobeuser posted image


Koliko pa stane ta arhitektka?


Mislim, da bo odnesla nekaj evrčkov. Bom sporočila, ko izvem cifro.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:09:38   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz že sanjam o barvah sten, ki jih sploh še ni v mansardi. user posted image  O novi kuhinji za katero nimam denarja, o stopnicah, oknih, .... Saj sanjati pa ni prepovedano.


ti kr sanjaj, ti bo potem lažje ko se bo treba dejansko odločit user posted image , boš imela ideje. jaz že zdej sanjam kako bom čez 10 let si kupila eno ful hudo kuhinjo user posted image user posted image user posted image , če bo kaj od tega pa bomo vidli potem, pa kako bom pobarvala stene v stanovanju ................................................


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:10:13   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hej, samo po Vilija smo šli in ve že na 15. delu user posted image user posted image user posted image

 
Kakega Vilija????user posted image


jaz sem tudi firbec user posted image


No, končno vprašate user posted image user posted image user posted image
 
Moram vam povedati, da je naša mala pika od včeraj uradno brez dudke ponoči. Je celo noč lepo prespala brez nje user posted image
In si je zdaj za nagrado in vzpodbudo zaželela plišastega kužka, ki smo ga seveda morali iti kupit v trgovino. V avtu jo je velika pika vprašala, kako mu bo ime. In je mala izstrelila: "VILI!" To je zdaj ta Vili user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mala pika in uživaj z Vilijem.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:10:53   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo imeli pa prej arhitektko doma in komaj čakam kakšne predloge bosta naredila za prenovo našega hodnika, stopnišča, jedilnice in dnevne sobeuser posted image


jaz imam za to sestro user posted image , študira notranji dizajn in ima res user posted image  zamisli
Nam bo pomagala pri urejanju mansarde, pa še za kuhinjo jo bom prosila. Jaz si bom izrisala svojo verzijo, pa njo bom prosila, da vidim kakšne predloge bo dala.


To je pa super, če imaš pri roki koga, ki to obvladauser posted image user posted image



Res je. Pa fajn je, da ti še nekdo da mnenje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:10:54   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, ti me boš pa kmalu ujelauser posted image  A bom mogla bolj na gas stopit?


A veš, da sem razmišljala o tem par ur nazaj, pa sem si rekla eh, nje ne bom nikoli ujela. user posted image  
Zadnje čase si manj aktivna in te pooooočččččaaaaasssssiiii dohajam. Anitki sem pa iz istega razloga pobegnila.


Res je, da sem manj aktivna, samo sem pa na drugih področjih. Vse skupaj pa ne gre. Od 16h sem ponavadi vsak dan od ponedeljka do petka odsotna in se kuj pozna.
Ti me kar pridno lovi, mogoče me boš podžgala in spravila v tek ko boš preblizuuser posted image


To pa nisem vedela, da te vsak dan ni. Sem ti kar fouš, da si na drugih področjih aktivna. Jaz se spravljam k učenju nemščine, seveda doma user posted image , pa malo bi rada začela z photoshopom delat in .... Samo motivacije mi manjka. Še zdaj ne vem kje sem jo izgubila.
Verjetno te bom malo pognala v tek, ker boš dobila motivacijo. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:10:56   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz že sanjam o barvah sten, ki jih sploh še ni v mansardi. user posted image  O novi kuhinji za katero nimam denarja, o stopnicah, oknih, .... Saj sanjati pa ni prepovedano.


Ti si kar izdelj vse v glavi in uporabi ko bo prilikauser posted image  Jaz sem imela to smolo, da nisem sanjarila in sem se mogla na hitro odločit. Kaj bi dala, da bi si prej naštudirala stavruser posted image


Saj boš še zmeraj imela priliko spremnit določene stvari.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:10:59   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kaj je kakšen dober film na TV, da ni nobene? user posted image


Nimam pojma kaj je. Mogoče malo počivajo, ker smo prispele na cilj in nabirajo nove močiuser posted image


Tudi možno ja. Samo, da se imajo fajn. user posted image

Kako pa je kaj z Edinoos in AT?


Kar fajn se rihtata. Mal hodi baje tudi zunaj na tistem povodcu, drugače je pa zdrava. Sta še pri 2 zobkih. Ostalo se pa nisva kaj dosti od otrok pogovarjaleuser posted image


Saj je prav. Itak me je zanimalo, če sta ok. Drugo so že detajli. user posted image  Važno, da ta se načvekale o čem drugem kot otrocih. Jaz jih imam že poln kufer. user posted image  Zdaj pa sploh ko nisem naspana.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:14:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz že sanjam o barvah sten, ki jih sploh še ni v mansardi. user posted image  O novi kuhinji za katero nimam denarja, o stopnicah, oknih, .... Saj sanjati pa ni prepovedano.


ti kr sanjaj, ti bo potem lažje ko se bo treba dejansko odločit user posted image , boš imela ideje. jaz že zdej sanjam kako bom čez 10 let si kupila eno ful hudo kuhinjo user posted image user posted image user posted image , če bo kaj od tega pa bomo vidli potem, pa kako bom pobarvala stene v stanovanju ................................................



Pri meni je edino ta problem, da imam rada nekaj zakomplicirano narejeno, potem pa ne vem kako naj naredim. user posted image  Zdaj so me začele ful matrat poslikave, ki sem jih videla v MS, ampak nimam pojma kdo bi mi jih naredil, sama pa itak ne znam. user posted image  Stene bi jaz že zdaj barvala, mi to gre od rok, samo se mi jih še ne splača, ker bomo mogli zgoraj delat in pričakujemo še več razpok v kotih. Bomo jeseni ali pa drugo leto barvali na novo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:16:02   
špelin@
Estrella*, to je pa zanimivo, da Alja drugače je koščke oz. grobo hrano (špagete, samo pretlačeno hrano), meso, piškoti in kruh se ji pa zatikajo... Ker naša velika pika po leta in pol sploh ni prenesla nikakrnih koščkov, niti klasičnega sadnega jogurta ne...
 
barbaw, itak ne moreš imeti kakšne hude motivacije, ker si kronično neprespana user posted image
 
Tako, mala pika je lepo brez dudike zaspala z Vilijem v rokah user posted image  Še omenila ni dudike user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 23.2.2009 21:17:43 >

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 21:18:41   
barbaw
Jaz se poslavljam za danes. Lepo spite pa spočijte se. Jaz sem danes napisala več kot sem nameravala. user posted image  

AJa, pa še žalostna sem, ker je samička pred 5 min napadla samčka. Po 2 dneh ga je napadla. user posted image  Jo bomo verjetno mogli oddat. user posted image  

Lahko noč in fajn spite!

pa eno  za pomoč user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?