Suhi lasje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


natasarobi -> Suhi lasje (27.2.2009 22:04:07)

Mene pa zanima katere šampone in balzam priporočate za suhe lase? Po mnenju nekaterih frizerjev imam izredno suhe lase. Drugače se barvam (rjava) in imam zelo goste lase, rahlo valovite.

Ko se umijem mi hočejo kar malo 'frlet'. Ko, da bi bili skrepani. Frizer pravi, da takega vlažilnega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

A katera uporablja novega od Elseve z matičnim mlečkom? 





kaja02 -> RE: Suhi lasje (27.2.2009 22:07:51)

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Mene pa zanima katere šampone in balzam priporočate za suhe lase? Po mnenju nekaterih frizerjev imam izredno suhe lase. Drugače se barvam (rjava) in imam zelo goste lase, rahlo valovite.

Ko se umijem mi hočejo kar malo 'frlet'. Ko, da bi bili skrepani. Frizer pravi, da takega vlažilnega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

A katera uporablja novega od Elseve z matičnim mlečkom? 




take lase, mam tud jaz, če me dobi kakšna vlaga ali megla pa zgleda, kot da mam koš slame na glavi,  pa sem sprobala že tisoč in en šampon, pa mi nič ne pomaga[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]

bi tud prosla za nasvet




KT -> RE: Suhi lasje (27.2.2009 22:22:57)

Med + limona + voda na oprane lase, nikar pa drugih zvarkov. Če že pa mogoče Panten "Colour & Protect Leave In Balsam " se dobi tudi v Slo ali pa "Innova Sleek & Shine Silkening Serum", ki se nanaša na posušene lase vse ostalo je pri meni pustilo samo eno sršenje gnezdo.  




Kerensa* -> RE: Suhi lasje (27.2.2009 22:30:42)

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi
Mene pa zanima katere šampone in balzam priporočate za suhe lase?

Schwarzkopf Gliss.




ribica. -> RE: Suhi lasje (27.2.2009 23:08:55)

Jaz si jih vsake toliko časa namažem kr z navadno kremo. Če imaš kakšno vlažno kremo ki je za obraz si jo daj na roke, razmaži med dlanema in vtri v lase. Boš vidla, vse bo vpilo. Če te skrbi kako bo, pa naredi to enkrat zvečer, pa si zjutraj operi. Saj vem, čuje se res glupo.




želva -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 10:32:26)

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

Jaz si jih vsake toliko časa namažem kr z navadno kremo. Če imaš kakšno vlažno kremo ki je za obraz si jo daj na roke, razmaži med dlanema in vtri v lase. Boš vidla, vse bo vpilo. Če te skrbi kako bo, pa naredi to enkrat zvečer, pa si zjutraj operi. Saj vem, čuje se res glupo.
to tud meni frizerka priporoča




lotoska -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 10:36:21)

Jaz sem dobila tester od Loccitana - fluid za lase iz serije angelika.  Priporočam. Tester sem imela za trikrat in mi je v tem času precej polepšal lase, je brez silikonov, kot krema. Dajala sem si na mokre lase. Zdaj razmišljam o nakupu, cena je okol 20 eur.




Marogica -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 10:38:46)

Tudi jaz imam izredno suhe in izredni goste lase. Si jih skoraj vsak dan namažem z mandljevim oljem(otroško olje). Par kapljic na roke in si grem skozi lase. Do večere ni več ne duha ne sluha o olju.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




pomar*ANČA* -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 10:47:44)

jaz si pa dam gor mandljevo olje, naslednje jutro pa oprem- pustim čez noč, pa precej namažem z oljem




2 Sraki -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 11:43:54)

Pantene Pro-V maska, tista, ki ima edina označeno z TEST GUT je nekratna. Pustiš vedno po vsakem pranju gor eno uro in šele nato izpereš. Lasje so čisto drugi. Pred sušenjem pa še gor silikon od Klasa in imaš kar naenkrat super lase. 




puppa -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 20:28:41)

Pred pranjem vsaj za eno uro olivno olje, dam vrečko/kapo na glavo in zavijem v brisačo.

Po vsakem pranju namažem s čičkovim oljem. Če tega nimam. Uporabim kar NIveo. Pa si dam kar dosti tega na glavo. pa se vse vpije.
Brez tega, si sploh ne upam v javnost s spuščenimi lasmi.

Žal. Kaj bolj uporabnega pa še nisem pogruntala.




Splišni -> RE: Suhi lasje (28.2.2009 20:33:46)

Po mojih večdesetletnih izkušnjah je čisto vseeno, kakšna sta šampon in balzam, pomembna je nega po tem. Meni trenutn najbolj ustreza en od Niveje preparat, kot eno olje, ki se da na mokre lase, da se potem kao laže stegnejo z lilanikom, ko so suhe (hvala Nivess, vedno se nate spomnem, ko si glavo perem). Tisto je res zlata vredno.

Potem pa še po oblikovanu frizure lase našpricam z oljem za lesk. Pa še večkrat si potem zjutraj, če imam take slamnate, s tem oljem v spreju lase našpricam  in je res veliko bolje.




tinkamiška -> RE: Suhi lasje (1.3.2009 11:12:01)

se strinjam s splišni.

limona posvetli lase, zato lione za kakšno temnlolsako res ne priporočam, včasih sem si delala z njo pramene, zdej ko sem postala temnolaska, pa ne pride blizu mojih las.

seveda vlažilni šampon ne bo škodoval, pa kakšna vlažilna msaka tudi ne, ampak jst si dam na lase(mokre vedno par kapljic olja(trenutno mendlejvega) in pomečkam lase, da se olje vpije. Pa skušam si jih ne sušit s fenom, pustim, da se mi posušijo sami. Seveda po novem uporabljam likalnik za lase, kar ni najboljše za suh las, ampak si ravno tako preden začnem likat nanesem par kapljc olja na konice las.

Mi kar deluje tole in nima več takih krepastih las.


Tinka




bebica -> RE: Suhi lasje (2.3.2009 8:18:12)

Splišni, ali lahko prosim napišeš točni imeni teh dveh proizvodov. Tudi moji lasje rabijo nekaj takega.




Jelcy -> RE: Suhi lasje (2.3.2009 22:54:00)

Jaz uporabljam silikonske kapljice od Klasa...ze vec kot 8 let in sem full zadovoljna lasje so zasciteni in obnovljeni, dobijo lesk in se ne mastijo.




Jelcy -> RE: Suhi lasje (2.3.2009 22:55:15)

http://www.ilirija.si/f/pics/Klas/Klas-silikon-za-lase-100ml_b.jpg




alexa77 -> RE: Suhi lasje (7.5.2009 13:22:54)

Jelcy, kje pa se dobije te kapljice? Sem že gledala po drogerijah, pa jih ne najdem.




tinadvojčica -> RE: Suhi lasje (7.5.2009 21:33:06)

Jaz sem jih kupila v Mullerju! Sem zelo zadovoljna in jih tudi uporabljam že dalj časa!

Lep večer še naprej!




ssevin -> RE: Suhi lasje (8.5.2009 8:10:05)

Jaz pa zdaj kupujem od swiss o pair, en tak fluid, v mileru ga majo tam malo nižje od silikonskega klasa. nekaj s prospolisom naj bi imelo veze, ful dobra stvar za suhe lase...sploh pa za konice.




ssevin -> RE: Suhi lasje (8.5.2009 8:12:33)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Po mojih večdesetletnih izkušnjah je čisto vseeno, kakšna sta šampon in balzam, pomembna je nega po tem. Meni trenutn najbolj ustreza en od Niveje preparat, kot eno olje, ki se da na mokre lase, da se potem kao laže stegnejo z lilanikom, ko so suhe (hvala Nivess, vedno se nate spomnem, ko si glavo perem). Tisto je res zlata vredno.

Potem pa še po oblikovanu frizure lase našpricam z oljem za lesk. Pa še večkrat si potem zjutraj, če imam take slamnate, s tem oljem v spreju lase našpricam  in je res veliko bolje.


spliš, me veseli.




ursa30 -> RE: Suhi lasje (8.5.2009 8:44:52)

IZVIRNO SPOROČILO: alexa77

Jelcy, kje pa se dobije te kapljice? Sem že gledala po drogerijah, pa jih ne najdem.


v vsakem DM jih imajo, tudi v šparu sem jih že videla. so  pa res super, tudi jaz imam ful suhe lase in te kapljice mi res pomagajo.




anarabarbara -> RE: Suhi lasje (13.5.2009 10:36:22)

Jaz pa sem ugotovila, da je izgled las močno povezan z vrsto vode. Odkar sem se preselila, imam mnogo bolj suhe lase, pa perilo je po sušenju na štriku trdo kot deska.




malania -> RE: Suhi lasje (14.5.2009 22:58:02)

Moja mama pravi, da se včasih počuti, da ima lase kot mah.
Zdaj sem ji prinesla vzorček te maske, ki jo lahko uporabljaš kot balzam... in je bila super navdušena...
LINK: http://www.loccitane.si/2/2/71/51069/Nega-las/Maska-za-zdrave-lase.htm




Maja55 -> RE: Suhi lasje (7.7.2022 9:49:29)

Ni boljšega kot Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate šampon in Artegove maske NOURISHING BOOST.
Ta kombinacija je meni rešila lase! [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Stran: [1]