mene pa zanima (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 18:45:58)

Kako se vam da za par dni na morje skidat ;) Otrok, prtljaga, vozički, itd..., pa itak nimaš zdaj razen sprehajat se, na morju kej delat. Zakaj ljudje za praznike ne morejo bit doma? Ne, doma pa že ne, gremo na morje, če so šli sosedje, gremo pa še mi. Je to to ali kaj drugega? Resnično me zanima, ker ne vidim kakšnih hudih tridnevnih užitkov na morju v tem času.




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 18:47:58)

Men se tud ne da. Še ko sva bila dva, se mi ni dalo.




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 18:49:17)

Ha, sva že dve.




Pia73 -> mene pa zanima (30.4.2005 18:49:50)

Jaz sem tudi doma. Moj nekaj organizira, da bi šli na kak izlet, pa ne vem, če se mi ravno da. Sem :nosecka: 28t 1/7 pa nekaj me grlo po malem boli že cel teden,... Zdaj pa naj grem v ta vroč avto? Se bom še odločila.

Sem pa bila danes s tamalim 3 ure zunaj, je mož delal dopoldne. Zdaj pa je šel mož s tamalim ven. Glavno, da njemu nič ne manjka.

Sicer pa jaz tudi nisem za take kratke morske variante,.... Tudi sicer ne,....




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 18:52:55)

Čeprav, ane, ko smo bili pa še v cvetu mladosti, se nam je pa ljubilo peljat na kofe v Portorož. No ampak kot rečeno, nismo več v cvetu mladosti.




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 18:54:20)

To ja, samo danes res ne vidim nobenih prednosti več. Mogoče je pa moderno, da si pol 5.6. maja čist rdeč, ožgan od sonca. Pa te kdo vpraša, pa lahko rečeš: ja, sem bil na morju. Bedno.




Pia73 -> mene pa zanima (30.4.2005 18:56:47)

Jaz sem še v svetu mladosti raje v kak bližnji kafič skočila, sem imela več od tega,... :)-:)-:)-




lenika -> mene pa zanima (30.4.2005 19:02:43)

Meni pa včasih paše malo zrak in okolje zamenjat, je pa res da sva zaenkrat še sama in je verjetno drugače.




ZARA -> mene pa zanima (30.4.2005 19:03:50)

Men tud ne,sej mam vrt doma...pa grem mal tja posmrdet...mogoče pred 10 leti,ampak ne bomo zdej o tem!




HuAnita -> mene pa zanima (30.4.2005 19:04:37)

No, jaz sem se pravkar prikidala s 'počitnic' pri starših. Poln kuferan, pa še zadnji sedeži (imamo bombažne pleničke) polni.
Meni pa to ni problem. Še ko sva s;)ama hodila na enomesečna potovanja, sem pakirala le par ur prej, pa nikoli nič pozabila. Pač napakiraš, pa je. Bolj me moti, ko se vrnem domov, pa se mi zdi, da kupa cinj in opreme nikoli ne pospravim. :)-




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 19:05:21)

Kdo ti pa verjame... :)- Itak si 5. maja tud ti vsa zasmojena... kao sem bla na vrtu :)-




ZARA -> mene pa zanima (30.4.2005 19:06:37)

A jst,Meta :)-!!??




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 19:11:08)

U matr si opečena. A si bla na mooorju?




Pia73 -> mene pa zanima (30.4.2005 19:11:33)

Mene pa morski zrak brez kopanja niti ne premakne, grem rajš rožice ali pa kaj podobnega gledat, če že,..

Včasih smo pa kresovali,.... pa ne samo to,... :ups:




Mojca20 -> mene pa zanima (30.4.2005 19:14:27)

Že od nekdaj so za 1.maj hodili na morje tisti, ki so šli postavljat svoje prikolice, je pač nekaj več dni frej, pa so izkoristili. Potem pa se je to očitno razpaslo tudi med tiste, ki prikolic nimajo, tko da boš v prihodnjih letih že čist čuden, če za 1.maj ne boš šel na morje, tko npr. kot med poletnimi počitnicami, al kaj:zmeden:??!





Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 20:51:46)

No, glede na to, kar se je danes videlo na cesti proti Kopru, je verjetno res pol Slovenije "na morju" :)-.




TaRe* -> mene pa zanima (30.4.2005 20:57:16)

men se še za 10 dni ne da pakirat,ne pa da bi za dva-tri dni.Pa vožnja tja dol...pa da ne govorim o tejle gužvi na cestah.
Ko gremo mi na dopust vedno špijoniram,če so slučajno kolone...ker bi sigurno obrnili in počakali,da se sprazni cesta:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

Pred leti pa....ni bil prolem it na :kava:v Portorož,si bil ful faca,kaooo:sloncek::sloncek:




Magi* -> mene pa zanima (30.4.2005 21:54:16)

mi smo pa doma ostali, vsi sosedje so pa šli na dopust. zato imamo v bajti blažen MIR!!!! hura za praznike!




Anonimen -> mene pa zanima (30.4.2005 23:01:18)

Mmi smo bili danes v Lignanu v ZOOju, na plaži (morje full toplo..res..bi si upala it kopat..če bi imela kopalke:(..) in v Gradežu -na plaži. P aje bilo rpov fajn.

Sam sonce me je opeklo..res pa..da mi razen hrane nič ne potrebujemo s sabo:)-




Pupica -> mene pa zanima (1.5.2005 10:32:28)

al bina sej se mi ne da:)-:)-:)-:)-
To ja pa tanajvečja bedarija, rint čez prvomajske na morje.K je tolk lepih krajev za obiskat.
Polet pa je druga pesmica,tkrat bi se pa jaz kr preselila na morje:racka::racka::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




tesa -> mene pa zanima (1.5.2005 12:26:23)

Mi smo pa vseeno "rinili" na morje za samo štiri dni in je bilo suuuuper. Men je pa tak čas lepše kot poleti in še raje gremo večkrat po krajši čas, ker potem že vse oblazimo in nam postane dolgčas:)-
Ja pr ns se mora dogajat.
Všeč mi je, da še ni tako vroče in so sprehodi z malim superca.:bravo: Klima mu je zelo štimala in uživali smo na sprehodih, da je kaj.
Smo pa kljub temu da nas je pet zelo nekomlicirani. Vzamemo samo najnujnejše in nič ne kompliciramo.
Tako,da za nas je prvomajsko morje največja uživancija
in prav briga me al grejo sosedi ,al pa ne;)
Da o piknikih in druženjih ne govorim. ;)




kalimero -> mene pa zanima (1.5.2005 12:39:28)

Mi sicer nismo rinili na morje, pač pa v Kranjsko Goro.
O ja, se mi da, zakaj pa ne. Še večkrat bi šli, ampak vsak tak hec kar precej stane in žal ne znese. Si pa fino nafilaš baterije.




puncica -> mene pa zanima (1.5.2005 15:55:16)

men se tud ne da, ker vsa ta prtlaga in potem pucanje cel zadn dan, blek, raj sem doma, kot pa da se pajsam tam na soncu, ker kopat se itak ne morš ko je še premrzla voda.




Stran: [1]