pomoč za Začetek (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


mala maja -> pomoč za Začetek (4.5.2005 22:52:54)

Ne vem če se bo ona strinjala samo ima en predlog.

vem da ste vse pripravljene pomagat zato predlagam da bi nekdo od RR(mogoče Vesna) odprla poseben račun na klaterega bi vsaka nakazala nekaj denarja, kar zmore in vem da bi potlej prišel v prave roke. Pa tudi ZAČETEK bi ostala anonimna.

Seveda če se ZAČETEK strinja pa seveda Vesna.:rozica:

V stiski spoznaš prijatelja ZAČETEK, in tukaj so zato prijatelji.




cmokec -> pomoč za Začetek (4.5.2005 23:04:55)

Jaz sem takoj ZA. :bravo::bravo::bravo:




Anonimen -> pomoč za Začetek (4.5.2005 23:10:34)

Mene štejte zraven
:rozica:




ZARA -> pomoč za Začetek (5.5.2005 7:02:51)

Super ideja, mala maja!!!!




dory -> pomoč za Začetek (5.5.2005 7:09:00)

:bravo: super ideja...Evo tud jest sem ZA :)




zacetek -> pomoč za Začetek (5.5.2005 7:17:41)

Mala Maja in vse ostale HVALA!
Vendar v tem trenutku obljubljam, bom nekako prebrodila to zadevo in se poskusila postaviti na noge sama. To je moja življenjska vojna in boriti se morama sama.
Hvala vam za ponujeno pomoč, a finance le niso vse in najpomembnejše v življenju.




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 8:40:40)

Draga moja tudi v vojni so zavezniki. Kako pa misliš, da se je končala II.sv. vojna. Sam je res da smo bili ob Trst.
Saj te nihče ne sili. Ampak vseeno...:rozica::rozica::rozica::rozica: in enga :pujs: za srečo.




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 9:28:03)

Začetek zakaj sama,če pa ti je ponujena pomoč?
Stran s ponosom no,vsaj v tej situaciji,osebni ponos nima veljave.Človek v stiski naj se nikoli sam ne bori ampak naj sprejme ponujeno roko,primi jo.




cleopatra -> pomoč za Začetek (5.5.2005 10:12:26)

Draga Začetek!

Zakaj bi se, kakor sama praviš, skozi življensko vojno borila sama?
Mala Maja je dala odlično idejo in verjamem , da bi se mnogo forumk z veseljem odzvalo. Na tebi je, da se odločiš; odvrzi ponos, sram, vsa bremena, ki te težijo in pomisli na lepši jutri zase in za tvojo:duda:.Kljub temu, da je zunaj turoben dan, lahko danes zate posije topel žarek in ti polepša dan.

Držim pesti zate in se pridružujem vsem, ki ti želijo pomagati.

cleo;)




.ču -> pomoč za Začetek (5.5.2005 10:20:37)

Sama sem ji že tud obljubila pomoč,če bo potrebno.
Pa sej verjetn je,samo ne vem zakaj se tolk braniš ZAČETEK?
Vsaka po svojih zmožnostih bo nekej prispevala in ni vrag,da ne bomo nekaj zbrale.
Tebi bo to v pomoč,me pa se bomo v srcu lepo počutile,da smo naredile dobro delo in smo eni izmed nas pomagale.
Sprejmi našo pomoč:rozica:

Mala maja:bravo:super za idejo!
Pa to bi blo fajn čim prej zrihtat,da ne bo predolg trajal:zmeden2:

Lp:rozica:





tjaga -> pomoč za Začetek (5.5.2005 10:21:44)

Odlična ideja ...... zdaj pa samo še ponos v predal za nekaj časa in sprejeti našo pomoč. Tu ni kaj, kar se mora se mora ;);)




tinadvojčica -> pomoč za Začetek (5.5.2005 10:25:04)

Tudi jaz sem takoj za to da ji pomagamo.Pa saj to niti ni tako grozno če sprejmeš našo pomoč!Razmisli tu smo tudi zato da si pomagamo!
:rozica::rozica:zate in tvojega srčka!




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 10:32:29)

Začetek, sodeluj, prosim ;)




cmokec -> pomoč za Začetek (5.5.2005 11:28:47)

Začetek, prosim te, dovoli, da ti bomo lahko pomagale. Meni osebno bi polepšala dan, če bi sprejela pomoč. Ni samo obdarjenec vesel, tudi tistega, ki z veseljem daruje to notranje bogati.




Blink1 -> pomoč za Začetek (5.5.2005 11:29:26)

Tudi jaz sem za! Začetek....naj ti pomagamo:)




bini -> pomoč za Začetek (5.5.2005 11:50:32)

Jaz pa te na nek način razumem in spoštujem to, da hočeš poskusit sama.
Tako da punce, mislim da moramo spoštovat njeno željo... Če ti pa ne bo uspelo, pa itak veš, da se lahko KADARKOLI obrneš na nas..
morda nam samo obljubi, da če bo šlo res na tesno, da ne boš oklevala predolgo.. ok??
pa srečno!!!




Mojca P. -> pomoč za Začetek (5.5.2005 11:51:18)

Tudi jaz sem ZA.
Zacetek, sprejmi to pomoc. Vsaj ena izmed tvojih tezav bi bila tako hitreje resljiva. Ne dvomimo v to, da bi ti tudi sami uspelo, pa vendar...!
Pri tem ti pac me lahko pomagamo, pri ostalem zal ne...tam bo na zalost res skoraj vse odvisno od tebe..zato vsaj tu sprejmi pomoc (mogoce bos potem alzje resevalo tudi vse ostalo), v tem res ni nic slabega!!
LP:rozica:




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:00:31)

Saj je enkrat bilo že skoraj vse zmenjeno, tudi z Vesno, pa je tudi takrat Začetek imela pomisleke. Zato ji jaz vsakič napišem, in tudi sedaj bom, da kadarkoli si premisli, mi smo tu. Ti samo reci. Naj ti ne bo zoprno. Pa tudi reči: Ne, hvala. Spoštujemo tvojo odločitev.
Samo obljubi, da boš takoj, ko boš samo malo pomislila, da bi ti bilo res mogoče lahko lažje z našo finančno pomočjo, to povedala. Obljubiš?




vesnaRR -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:13:23)

Takole, Začetek sem nekako vseeno prepričala da bi pa morda le sprejela ponujeno finančno pomoč, predvsem zaradi rokov ki jo lovijo. Vztraja sicer da bo ta denar potem tudi vrnila, vendar o tem kasneje.

Sem sicer v malo neprijetnem položaju ker bi morala to organizirat, vendar sem za to da se ta finančna pomoč nekako izpelje, seveda to pomeni osebno, RR nima s tem nič.

Zdaj pa bi potrebovala od vas kakšno idejo kako naj se to izpelje (račun odpret ni problem), pa če je kakšna pravnica kje tukaj bi me zanimalo če je kakšen pravni zadržek pri taki vrsti zbiranja pomoči (ali morda davčni???). Malo se dajte tudi ve pozanimat po sistemu 'več glav več ve' da ne bomo na koncu imeli (v dobri veri predvsem jaz) kakšnih težav.

Lp, Vesna

PS: sem pa v kontaktu tudi z osebo, ki ji je blizu.




Jančika_ -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:16:31)

O super, konkretna akcija torej. Žal se mi o teh rečeh ne sanja, prepričana pa sem, da imamo na RR nekaj punc, ki se spoznajo na to.




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:20:38)

Zdaj sem šla vprašat našo novinarko, ki velikokrat sodeluje pri humanitarnih pomočeh kakšnim družinam v stiski. Zanimalo me je predvsem to, da slučajno ne bi potem tisti, ki mu je denar na nekem računu namenjen, potema plačal kakšnega davka. Pa ne ve, je rekla, da bo vprašala. Morda katera ve kaj več.




Jančika_ -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:22:35)

Saj če ne bo šlo drugače, pa lahko damo v kuverto in pošljemo recimo na kak poštni predal?




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:34:07)

Po moje bi bilo res najbolje kar tako. Ker tudi če se zorganiziramo preko kakšne humanitarne organizacije, ki recimo ne plača davka, bi vseeno deklica morala razkriti identiteto. Tega pa vemo, da ne želi.




urla -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:43:41)

Pozdrav,
ravnokar sem govorila z našim pravnikom, ki mi je pojasnil, da gre prejeti denar v davčno osnovo. Zato predlagam, da se denar zbere (organizirat srečanje po različnih koncih SLO) in se ga pošlje recimo na poštni predal.
Če bom še kaj izvedela vam javim.




Anonimen -> pomoč za Začetek (5.5.2005 12:56:00)

Mi bomo tudi pomagali!

Bojana




Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>