razvojna ambulanta in vpis v vrtec (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


Cinca79 -> razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 13:10:24)

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če lahko zdravnica v razvojni ambulanti, kamor hodimo, napiše kakšno potrdilo (ali kaj podobnega), ki prinese dodatne točke za sprejem v vrtec?
O tem sem nekaj slišala, samo, ko berem Pravilnike o sprejemu otrok v vrtec nikjer o tem niti besede.

Hvala za informacije!¨

LP
Cinca




pipic -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 13:12:59)

Če otrok nima neke hude diagnoze to ti nič ne pomeni.
otrok z hudimi motnjami lahko dobi spremljevalca v vrtec
da bi pa tole pomenilo  dodatne točke pa prvič slišim

LP




tojeto1 -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 15:55:08)

Za Ljubljano ti sigurno ne prinese nič točk, za druge občine ne vem.




sazi -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 17:06:40)

IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Za Ljubljano ti sigurno ne prinese nič točk, za druge občine ne vem.

ne bo čisto držalo - če je diagnoza taka, da gre za otroka s posebnimi potrebami (veljajotudi hudealergije) vzamejo takega otroka prednostno - je tako mesto dobila moja znanka - v vrtcu črnuče




benika -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 19:58:11)

ne bo čisto držalo - če je diagnoza taka, da gre za otroka s posebnimi potrebami (veljajotudi hudealergije) vzamejo takega otroka prednostno - je tako mesto dobila moja znanka - v vrtcu črnuče


Ampak ona je verjetno imela odločbo o otoku s PP, avtorica pa te po moje nima.




abi -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 21:08:29)

V Kamniški občini dobijo otroci z potrdilom razvojne ambulante ( ne PP) dodatne točke pri vpisu v vrtec.




frutka_ -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (17.3.2009 22:41:57)

Če imaš odločbo, da imaš otroka s PP potem imaš prednost pri vpisu. Po mojem šteje odločba največ. Če je samo potrdilo dovolj pa ne vem. 




lučka 25 -> RE: razvojna ambulanta in vpis v vrtec (18.3.2009 21:14:59)

Pri nas šteje že potrdilo razvojne ambulante, ker to, das dobiš odločbo tudi zelo dolgo časa traja. Tak otrok pri nas dobi dodatne točke. Pa tudi otrok z alergijo dobi dodatne točke.
Je pa po moje to res odvisno od vsake občine posebej. Najbolje bo, da pokličeš v vrtec, va katerega misliš vpisati otroka in povprašaš.




Stran: [1]