Zopet z vami (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Zvezdica -> Zopet z vami (5.5.2005 23:23:35)

Lep pozdrav vsem skupaj!
Dolgo časa me ni bilo z vami, saj kot nekatere veste smo se preselili in nismo imeli nobene povezave, ne tel, ne neta,...:(( Zdaj pa hvala bogu se lahko povežem preko mobija, ker si je dragi omislil nek paket, ki ima ne vem kok mega, tako da sem lahko zopet z vami. :love:
Vsekakor je ta forum idealen pomočnik za vse bodoče in že mamice in meni je marsikdaj res zelo prišel, tako da upam da se beremo in si pomagamo.
Le toliko da Vas pozdravim in "opomnim" da sem nazaj :)

Lp Liam in Zvezdica




buči -> Zopet z vami (6.5.2005 8:23:49)

pozdravljena nazaj

:bravo:




Mina1 -> Zopet z vami (6.5.2005 8:28:00)

Ojla Zvezdica, well come back;)

Moj je tudi moral zrihtati tole kabelsko povezavo, ko sem prišla iz porodnišnice in tako.

Upam, da se imate doma fino in da vaju Liam razveseljuje.

pa-pa Mina1




Bejba -> Zopet z vami (6.5.2005 8:36:59)

Hojla Zvezdica.
Res dobrodošla spet med nami. Velikokrat sem mislila nate in na tvojega korenjačka. Že 9 mesecev, saj ne moreš verjet. Se spomnim, kot da si včeraj pisala, da še malo pa bo pokukal na svet 9nebesa.
Ja, tudi mi smo že pravi korenjaki. Še malo pa bomo 7 mesecev našteli :bravo:.
In kako se kaj rihtate? Mali škratek že poskuša kaj racati naokoli?
Lepo, da si spet z nami.

LP; Bejba




Pajaca -> Zopet z vami (6.5.2005 9:37:48)

HOJLA Zvezdica!!!

Končno si spet prklopljena. Se že celo večnost nismo vidl.... oglasi se kaj na privat, da si spet mal maile izmenjava.

LP




BONI* -> Zopet z vami (6.5.2005 10:48:02)

O, lejo,lejo! Welcome back! Se mi je kar nasmejalo, ko sem prebrala naslov in zdraven Zvezdica.
Ja, lahko bi začeli z a se še spomniš, ko smo....
ampak sedaj je pa tudi naš Luka že pravi korenjak,Liam pa najbrž že babe okol preganja:)-

No, uglavnem, lepo te je imeti spet med nami! Se še beremo

Lp, Boni&Luka




Stran: [1]