Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


pupika -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (10.5.2005 9:25:31)

Punce mene pa zanima če ima katera izkušnje z omenjenima bankama. Namreč jaz se kar ne morem odločit pri kateri banki naj vzamem kredit pri Hypo banki ali pri Volksbank. Razlika je namreč v tem da so pri Hypo anuitete nespremenjene pri Volksbank pa je tečaj vezan na EURO in še pri Volksbank dobim višji znesek za približno 200 000 sit pri enaki anuiteti kot pri Hypo. Zaenkrat me malo bolj vleče na banko Volksbank.




zoya_ -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (10.5.2005 11:20:19)

pozanimaj se še pri Sparkasse. Midva sva kolebala med Volksbank in Sparkasse... pa sva se kar za slednjo odločila...




Anonimen -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (10.5.2005 13:43:04)

Midva imava pri Bank Austria Creditanstalt vezan na švicarski frank. Baje bolj ugodno, kot na €.:zmeden:




pupika -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (10.5.2005 13:56:23)

Koliko % od plače, ti lahko največ trgajo mesečno od plače na Banki Austria Creditanstaldt in na Sparkasse. Zaenkrat so mi ponudili 40%. Meni se namreč gre da bi ga lahko čimveč dobila.




Anonimen -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (10.5.2005 13:58:40)

Midva imava eno tretjino. Več nisva potrebovala, tako da ne vem.




tana 1 -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (10.5.2005 15:28:39)

Bank austria ima hipotekarnega in je lahko več kot 40%. Odvisno za kaj rabiš.Za nakup stanovanja imajo tako da lhako hipoteko tudi na novo kupljeno stanovanje do 70% vrednosti stanovanja. Je vezan na švicarski frank in je zaenkrat najbolj ugoden, pa še ful prijazni so.
Lp




Anonimen -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (11.5.2005 11:25:28)

Volksbank!




pupika -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (12.5.2005 7:56:54)

Punce havala za vaše odgovore, sem se odločila za Volksbank.




Sulfinija -> Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Adria) (13.5.2005 20:45:39)

Midva imava pri Crediainstaklt ni boljšega kot na vezan je švicarski frank.In mojemu očetu se je obrok nižsal ne višal.Pozanimaj se tu,vendar mi imamo tudi pri Volksbank in je tud super!!!!!!!

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:




Stran: [1]