Kaj je s krememi proti celulitu in strijam? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


Žirafca Helena1 -> Kaj je s krememi proti celulitu in strijam? (11.5.2005 8:19:07)

Torej, malo sem zmedena, ker ne vem, ali se je dovoljeno med nosečnostjo mazati s kremami proti celulitu.:zmeden:
Sedaj po porodu pa imam strije - samo po prsih - nad katere bi se spravila in pa celulit bi rada odpravila, pa ne vem če smem, ker dojim. Te kreme naj bi namreč preko kože prehajale v kri.

Če ima katera kakršenkoli odgovor, naj mi pomaga, ker nočem škodovati otroku.

Hvala, Helena,:miska:




ribica. -> Kaj je s krememi proti celulitu in strijam? (11.5.2005 8:54:14)

Po moje ni panike. No, po tej logiki se pol tud med nosečnostjo ne bi smela mazat. Jaz sem se mazala pa ni nič narobe. V bistvu nikol nisem imela nobenih pomislekov.




skuštrana -> Kaj je s krememi proti celulitu in strijam? (11.5.2005 15:08:26)

Jaz sem se mazala na začetku nosečnosti potem pa sem nehala, ker so te kreme kar drage med nosečnostjo pa itak ne pomagajo, ker hormoni delajo svoje.Celulita ko v priči..Danes dobre 4 mesece po porodu pa se z dojenjem in brez krem kar pridno topi..Najbolše, da kar dojiš, saj s kakšno kremco za dušo se pa tud lahk mažeš.
Glčede strij je pa tako, da ni kremce, ki bi jih odpravila. Sčasoma zbledijo same...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.5.2005 10:57:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Kaj je s krememi proti celulitu in strijam? (12.5.2005 12:24:47)

jaz se mažem... Sedaj po porodu... Pa so pri vichyju obljubljali, da si potem celulit sam slečeš... Pa nič od tega - čeprav vsak dan poskušam :)-:)-:)-:)-:)-:)-




Annny -> Kaj je s krememi proti celulitu in strijam? (29.5.2005 19:18:24)

Ni nevarnosti, ker te kreme delujejo le lokalno.lp




Stran: [1]