|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
9.5.2009 9:03:59   
hedviga
Belen, beri Dvojčki 2009.user posted image user posted image
Vsem bodočim predlagam: pejte brat teme od dvojčkov 2007, 2008... Men je fuul prov hodilo še vedno grem brat 2008. Ma  punce glih tolk naprej da vidim kaj nas čaka user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
11.7.2009 14:31:34   
miska73
Samo da dvignem temo... da jo bomo lažje našle user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
17.7.2009 11:17:48   
Klarissa
seznami so super!user posted image
a lahko mamice prosim še kaj dodate/ predlagate iz prakse?

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
31.7.2009 19:56:11   
miska73
Kopiram napotke od mince še na to temo

-----------------------------------------------------------------------------------
IZVIRNO SPOROČILO: minca_n

Pozdravljene bodoče mamice. Vidim da imate iste težave kot sem jih jaz imela pred dobrim letom. Kaj vse nakupit ko prideta naša zakladka?
Jaz vam bom napisala nekaj nepogrešljivih stvari za mene:

- ležalnik ( res sta bile dosti v njem, ker sem ju lahko imela čez dan pri sebi, uporabljali smo jih do 8.meseca)
- široka previjalna miza ( res super stvar, oba/obe naenkrat odviješ, si skupaj "luftata ritki" potem pa jih spet zaviješ v pleničke, mi še zdaj to prakticiramo da obe naenkrat previjam na previjalni in je res super....sploh za moj križ  ) tak da če mate možnost in prostor si jo nabavite, ker drugae gre dosti nepotrebnega časa samo za previjanje, previjanja pa je dostiiii
- prsna črpalka (ročna od aventa) -  super stvar sploh zato ker sta bili dolgo v bolnici in sem jima mlekeca vsak dan nosila
- glede razdražene ritke ( probala sem kremice babival, sudocrem, puder,... pomagal je edino bepanthen, in ga še danes uporabljamo)
- plenice ( sprobala sem pampers, lidlove, dm, sparky, lumpi,... edine ki mi niso premočle ponoči so mullerjeve - res dobre pa še cenovno ugodne, glede na to da imamo vse dvojno)
- lekarniško olivno olje ( po mandljevem in jonhsonovem sta dobile pikice,.. dobra stvar tega olja je tudi ta da se ga da dobiti na recept pri pediatrinji!!)
- dude (nekaj neprecenjivega  )
- glede oblačil ( domov sta prišli težki 2500 in 45 cm, pa sta v št.42 skoraj padli not  drugače pa je pri nas bila dolgo aktualna št.46 in komaj potem 50, take male cotike pa dobite največ v Kik-u in H&M, drugje jih nisem našla)
- sedaj je prišel v poštev tudi stolček za kopanje v banji - res super stvar, brez njega si ne predstavljam več življenja (vsaj zaenkrat)
- glede kinderpetov ( od vsega začetka sta že vsaka v svojem in se mi zdi da je tak najboljše, sedaj ni nobenih težav glede spanja, dam vsako v svojega in zaspita
- puzzle za na tla (fajn stvarca sploh zdaj ko sta se že začeli po malem plazit)
- proti krčem ( probala vse mogoče ker sta res mele močne kolike, najbolj so nam pomagale kaplice iz koroških lekarn - vetrovne kapljice)

Česa nisem potrebovala:
- kengurujčka, slenga in podobnih zadev ( večinoma sem z njima sama, vrjetno bo pri vas tudi tak, zato mi to ni prišlo v poštev, ker bi lahko nosila samo eno, druga pa bi bila ljubosumna)
- blazina za dojenje ( še dobro da je nisem kupila ker se nista hteli dojit, sploh pa se te stvari lahko kupijo naknadno)
- tudi te igralne blazine nisem imela, je bil na ležalnikih lok in je bilo to čisto dovolj, ker če nimate velikega stanovanja oz. hiše boste naenkrat brez prostora
Kaj druga se zdaj ne spomnim, če vas za kero stvar še zanima kar vprašajte, pa lepo božajte svoje bušije

pozabila sem še glede čistilnih robčkov ki se jih pa tak porabi na tone
Poskusla sem sparkyeve pa ne grejo vredu ven, lidlovi so jima dražli kožo, pampersevi so vredu ampak za moje pojme dosti predragi  in smo spet pristali na muellerjevih sensitiv (rumeni), fajn grejo ven, ne dražijo kože pa še cenovno so ugodni.


< Sporočilo je popravil miska73 -- 31.7.2009 19:57:22 >

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
31.7.2009 19:58:45   
miska73
Pa še nekaj napotkov od rose

-----------------------------------------------------------------------------------
IZVIRNO SPOROČILO: _rosa

Glede tega kaj vse rabiš pa ti bom povedala kaj vse imam jaz:

- porabim okoli 410 pampers plenic na mesec
- če boš široko povijala rabiš najmanj 6 povijalnih plenic
- 30 bombažnih plenic
- 12 bodijev št 50
- 8 hlač
- nogavičke
- 8 puloverčkov
- mandljevo olje
- vato
- bombažne blazinice za umivanje (jaz jih kupim v Mullerju)
- banico
- fiziološko raztopino

To so najnujnejše stvari. Sicer pa perem vsak drugi dan in več stvari res ne rabiš, saj jih hitro prerastejo. Pa verjetno bo nujno kupit tudi dude, vsaj pri meni je tako, ker drugače ju ne morem utišat kadar postaneta lačni in dokler jaz pripravim hrano.


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
8.8.2009 7:06:30   
Afnica


Prodam opremo in oblačila za dvojčke od 0- 2 leti.

http://oblacilaigrace.moj-album.com/




_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nujni seznami za mamice dvojčkov:)
4.12.2009 12:05:20   
blanč
A seznama pa nihče več ne dopolnjujeuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil blanč -- 4.12.2009 12:08:58 >


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?