Dojenje dvojčkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


ksenjicka -> Dojenje dvojčkov (26.4.2009 13:32:49)

Ali ste svoje dvojčke dojile istočasno ali vsakega posebej?

Koliko mesecev ste dojile svoje dvojčke?




hedviga -> RE: Dojenje dvojčkov (26.4.2009 16:23:24)

Stara sta skoraj tri mesece. Izključno dojila sem ju en mesec, vsakega posebaj. Oba hkrati ni zneslo, ker je špela vsakič prec zaspala in jo nisem mogla animirat, če je bil še Miha priklopljen. Miha se je dojil lepo.
Potem pa je še Miha začel štrajkat in začela sem črpat, ker pa mleka ni bilo dovolj za vse obroke pa še dodajat aptamil.
No, kako se to nadaljuje si pa lahko misliš...Zdaj smo izključno na Aptamilu, mami je pa hudo..




CUKRČEK -> RE: Dojenje dvojčkov (26.4.2009 21:12:07)

Dojila sem ju 10 mesecev in sicer vsakega posebej. sta bila kar potrpežljiva in sta lepo počakala, da sta prišla na vrsto.




GoYa -> RE: Dojenje dvojčkov (30.4.2009 14:06:04)

Prve mesece sem ju dojila istočasno (na blazini za dojenje), potem ko sta se navadila en drugega počakat, sem ju dojila posebej, le ponoči, če sta se hkrati zbudila, sem ju oba podojila istočasno. Dojila sem skoraj 9 mesecev, do 5. meseca samo dojila, potem smo začeli z GH, dokler nismo prišli na vse obroke GH.




soncek.djukelica -> RE: Dojenje dvojčkov (14.7.2009 18:12:56)

jaz sem dojila obe hkrati, sploh ni bilo problema! ampak ne z blazino, ni meni in njima kaj dosti pasala! do 5 meseca skozi, ko smo začeli z GH je pa ena kar hitro nehala, druga pa se je le še občasno dojila!




Stran: [1]