'podaljšan' cucelj za otroke s preklanim nebom (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


sanasan -> 'podaljšan' cucelj za otroke s preklanim nebom (7.5.2009 10:03:11)

ojla, punce!
ali je že kakšna slišala za takšen cucelj za stekleničko?
zanima me predvsem, kje bi se ga dalo dobiti...smo že spraševali v lekarnah, babycentru in sanolaborju...še nikjer niso slišali za to...
je pa za prijatelje iz Srbije, kjer jim je pediatrinja rekla, da naj bi bila pri nas neka taka specializirana trgovina....rabimo ga za 1 mesečnega otročička[sm=smiley1.gif]
naša pediatrinja je pa žal na dopustu, druga pa tudi nič ne ve o tem...
kje bi lahko še kaj povprašala o tem?
res najlepša hvala že vnaprej[sm=smiley1.gif]




bskrle -> RE: 'podaljšan' cucelj za otroke s preklanim nebom (7.5.2009 11:25:52)

Vprašaj v simpssu ali pa pokliči  v kakšen zavod z invalidno mladino.




ALWAYS LARA -> RE: 'podaljšan' cucelj za otroke s preklanim nebom (7.5.2009 11:33:29)

ja proizvajalci flašk majo take cucle, vrjetno jih naše štacune ne držijo. probej se pozanimat direkt ćče ti pošlejo al pa v kaki štacuni, če ti lahko naročijo
recimo nuk ima

http://www.nuk.de/produkte/mahlzeit/trinksauger/spezial/teats.html?lang=en





Knedel -> RE: 'podaljšan' cucelj za otroke s preklanim nebom (7.5.2009 14:31:49)

Sanasan, takšne cuclje imajo v BABY centru in sicer od odbavitelja MEDELA. Sicer v BABY centru prodajajo stekleničko s 2 cucljema. Če pa želiš naročiti samo cuclje se obrni direktno na dobavitelja AMS Meding d.o.o., Šentjur. Pošljejo po pošti. Mi smo to stekleničko in cuclje uporabljali pri naši pikici, ki je imela rascepljeno mehko nebo in smo bili zelooooooooo zadovoljni.




Cinca79 -> RE: 'podaljšan' cucelj za otroke s preklanim nebom (17.5.2009 21:26:21)

Haberman feeder je nekaj nekaj najboljšega kar obstaja. Mi smo kupovali v Baby Centru, upam, da imajo še.

LP




Stran: [1]