Zoisova štipendija (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


anajmad -> Zoisova štipendija (15.5.2009 6:27:49)

A mogoče kdo ve,kdaj je razpis?Jst sem gledala ne netu in je še samo za šolsko leto 2008/09.




špelin@ -> RE: Zoisova štipendija (15.5.2009 8:00:50)

Za šol. l. 2008/2009 je bil razpis avgusta, torej predvidevam, da bo tudi letos šele takrat.




sanja nk. -> RE: Zoisova štipendija (15.5.2009 12:20:51)

ja avgusta so razpisi za novo šolsko leto
lp




KIKI**** -> RE: Zoisova štipendija (18.5.2009 13:21:30)

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

A mogoče kdo ve,kdaj je razpis?Jst sem gledala ne netu in je še samo za šolsko leto 2008/09.


In kakšni so pogoji za Zoisovo štipendijo? Letos sem malo bolj pridna kot ponavadi, povprečje ocen imam  9.2, a se gleda še kej drugega?




tinkamarinka -> RE: Zoisova štipendija (19.5.2009 13:46:43)

če si že na faksu nimaš šanse da prideš zraven. Žal. To je le za posvečene iz OŠ [sm=zmeden.gif] zdaj pa bi rabila ne vemkake uvrstitve na mednarodnih tekmovanjih. Vsaj ko sem še jaz hodila v šolo je bilo tako.




sanja nk. -> RE: Zoisova štipendija (19.5.2009 18:13:34)

KIKI za zoisovo moraš imeti povprečje vsaj 8,5 za druge stvari da bi gledali pa še nisem slišala...mogoče moraš imeti kak projekt...samo mislim da ne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Tanja55 -> RE: Zoisova štipendija (19.5.2009 18:25:13)

IZVIRNO SPOROČILO: tinkamarinka

če si že na faksu nimaš šanse da prideš zraven. Žal. To je le za posvečene iz OŠ [sm=zmeden.gif] zdaj pa bi rabila ne vemkake uvrstitve na mednarodnih tekmovanjih. Vsaj ko sem še jaz hodila v šolo je bilo tako.


Enako je blo pri meni, povprecje cez 9, ampak so rekli, da rabim studentsko Presernovo nagrado, da dobim Zoisovo stipendijo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] kar je seveda absurd, ker stipendijo rabis v casu studija, nagrado pa lahko  kvecjemu dobis za diplomsko delo. Zdej so se stvari malo spremenile, vec pa si poglej na:
KLIK
KLIK (vtipkaj Zoisove stipendije v Iskalnik in dobis razpis za leto 2008/09 in vsa Pogosta vprasanja v zvezi s stipendijo)
KLIK




Stran: [1]