Bivanje v Lj porodnišnici (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


M1987 -> Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 12:08:43)

Zdravo, ali ste imele svoje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] oblečene v svojih oblačilcih ali v tistih, ki jih dobiš v porodnišnici? Zanima me ali je v Lj porodnišnici dovoljeno, da je otrok v svojih pajackih oz. bodijih?




K_a_t_i -> RE: Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 12:37:48)

Niti na misel mi ni prišlo, da bi ga imela v svojih bodijih [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] V Lj porodnišnici dobiš vse tam.




zmajaz -> RE: Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 13:34:13)

Zakaj bi ga pa imela v svojih oblačilih? Tistih par dni pa res ni važno - tam ti ga lepo vsako jutro sveže oblečejo in nimaš nobenih skrbi.




ksenija12 -> RE: Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 14:08:18)

Jaz sem ju imela v njihovih oblačilih - zakaj bi jih imela v svojih? Kdo in kje jih bo pral? Potem boš lahko prišla domov in boš že takoj imela delo s pranjem (en dva tri se pobruha, pokaka...) Saj njihova oblačila so čista, preprana, ponavadi malo prevelika...ampak čisto vredu so. Ne si otežit stvari že na začetku:)


www.otroskisvet.si




Najaa -> RE: Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 15:58:39)

Preprečiti ti verjetno ne morejo, da ga ne bi imela v svojih oblačilih. Praktično pa to ni, ker imaš itak doma veliko dela s pranjem oblačil.
Moji sta bili v njihovih.




stuhica -> RE: Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 18:19:01)

M1987 mislim da res ni potebe d ga imaš s svojih pajackih in vsem, je bolj smiselno, in tudi tebi bo lažje če boš čisto preprosto uporabila tiste njihove cunjice, jim nič ne manjka, važno je da so čiste, če so mal prevelike sploh ni  panike...




2mak -> RE: Bivanje v Lj porodnišnici (17.5.2009 22:58:33)

Tudi jaz sem mnenja, da so njihova oblačila več kot ok - so čista in še nobenega dela nimaš s pranjem. No, če je tvoja želja, da bi ga imela v svojih oblekcah, pa verjetno res ne bi smeli komplicirati. Vseeno dobro premisli, da si ne boš otežila zadeve. Lp.




Stran: [1]