porod z ultivo v šempetru (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


daisyb -> porod z ultivo v šempetru (21.5.2009 15:51:26)

pozdravljene,

tiste, ki ste rodile z ultivo v šempetru...zanima me kdaj se lahko dogovoriš za ultivo? vem, da je na razpolago le med 7.30.in 15.30 uro..me samo zanima, če katera ve kdaj se dogovoriš...ali kar, ko prideš v porodnišnico ali se moraš že prej dogovoriti? ko smo bili hna obisku se mi zdi, da je šoštarič rekel, da se kar tam dogovoriš, ko prideš..nisem pa prepričana.

lp,

daisyb




manna -> RE: porod z ultivo v šempetru (22.5.2009 11:32:25)

Tudi sama sem to spraševala pred kratkim tukaj na forumu, pa zgleda da noben ne ve nič. Sem pa že nekaj tednov nazaj preko ene sorodnice ki pozna eno, ki pozna eno (saj veš cela veriga) izvedela da je menda res tako, da kar ko prideš rodit rečeš za ultivo.   




daisyb -> RE: porod z ultivo v šempetru (22.5.2009 13:15:57)

hvala za odgovor....pol bo najbrž res tako.

pozdravček




ian/kaja -> RE: porod z ultivo v šempetru (30.5.2009 0:12:56)

živjo obema!

včeraj sem bila v okviru šole za starše v šempetrski porodnišnici na ogledu in so nam povedali, da ultive ni več!




daisyb -> RE: porod z ultivo v šempetru (2.6.2009 9:48:34)

ojla,

no...ze itak je bila na razpolago sam dopoldan....se pravi, da bomo rodili brez ultive, cisto naravno....ce ne bo zapletov.

ze odstevam dneve...zadnjega meseca.

srecno,

daisyb




poli* -> RE: porod z ultivo v šempetru (9.6.2009 22:37:35)

No, dokler je bila ultiva je bil siguren dogovor v naprej. Jaz sem rodila oktobra 08 in sva se z babico nekaj menile opoldne... pa je rekla,da bi mogla bit že vnaprej zmenjena...no, saj niti nisem želela ultive, ampak samo tako za info.
tko da vsak po svoje pravi.
Od zdej naprej pa ne bo več teh težav.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Stran: [1]