osvoji počitnice-se morajo prijatelji prijaviti?? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Nagradne igre portala RingaRaja



Sporočilo


Šarki -> osvoji počitnice-se morajo prijatelji prijaviti?? (7.6.2009 19:44:35)

no, zanima me, če prijatelji glasujejo se morajo tudi prijaviti pod novim uporabniškim imenom in geslom??

pa še to, se vse nagrade žrebajo med tremi najpogostejšimi glasovalci?? torej če ne želim vsak dan viseti na rr in vsem prijateljem težiti s spam maili, je ta igra brezveze? se mi potem sploh ne splača ubadati s tem??




Naja31 -> RE: osvoji počitnice-se morajo prijatelji prijaviti?? (7.6.2009 20:58:46)

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

no, zanima me, če prijatelji glasujejo se morajo tudi prijaviti pod novim uporabniškim imenom in geslom??

pa še to, se vse nagrade žrebajo med tremi najpogostejšimi glasovalci?? torej če ne želim vsak dan viseti na rr in vsem prijateljem težiti s spam maili, je ta igra brezveze? se mi potem sploh ne splača ubadati s tem??


Glede prijave ne vem,ampak zaradi tega drugega,kar si napisala, sem jaz odnehala že po prvem dnevu. To, da bi vak dan klikala me niti ne moti, da pa s tem težim prijateljem, se mi zdi pa totalno bedno.




Šarki -> RE: osvoji počitnice-se morajo prijatelji prijaviti?? (10.6.2009 6:51:20)

a morm prestavt vprašanje na kje te čevelj žuli ali kaj podobnega da dobim kakšen odgovor, ker me res zanima še predno se nagradna igra konča če se mogoče motim[sm=zmeden.gif]




Wahoo RR -> RE: osvoji počitnice-se morajo prijatelji prijaviti?? (11.6.2009 14:38:56)

Pozdravljeni

Prosim, da si še enkrat preberete navodila in pravila sodelovanja.
Torej:

Ob koncu izbora bo organizator razglasil zmagovalne ponudbe v štirih tekmovalnih kategorijah in izžrebal 4 + 1 nagrajenca. V vsaki izmed tematskih kategorij bo namreč izžreban po en nagrajenec in sicer med vsemi uporabniki, ki so glasovali za zmagovalno ponudbo v tej kategoriji. Peta nagrada bo izžrebana med tremi uporabniki, ki bodo povabili največ prijateljev, ki bodo nato tudi glasovali (upoštevano bo število povabljenih prijateljev in število vseh glasov, ki jih bodo le-ti oddali).*

Samo 5 nagrada se bo izžrebala med tistimi, ki so povabili največ prijateljev. Ostale 4 se zbirajo med tistimi, ki se glasovanja udeležijo v določeni kategoriji.

Preden lahko glasuje, se mora vsak uporabnik registrirati oziroma prijaviti v portal Ringaraja.net, kajti le na tak način lahko spremljamo statistiko oddanih glasov ter na koncu izvedemo pravičen žreb. Registracija ne zahteva nobenih osebnih podatkov, potrebno pa je navesti naslov elektronske pošte.

Torej, glasujejo lahko samo registrirani člani.

Upam, da sem odgovorila na vprašanje in prijetno uporabo portala še naprej.









Šarki -> RE: osvoji počitnice-se morajo prijatelji prijaviti?? (11.6.2009 16:38:02)

[sm=smiley31.gif] tnx nisem bla ziher če sem prav razumela, zato sem vprašala[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]