RE: A se to da spremenit - in kako? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


puncica -> RE: A se to da spremenit - in kako? (12.6.2009 12:31:30)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa to lahko traja več let!!! [sm=hudicek1.gif]


res je mi čakamo že 5 let [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




ssevin -> RE: A se to da spremenit - in kako? (12.6.2009 12:52:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Oh, ja... kako hitro se nekatere zapičite v malenkosti... A imate zdaj občutek, da sedim na denarju, dolgov pa ne poravnam?... saj se ve, da pljuvate iz užitka [sm=smiley1.gif] , samo kaj, ko vaši pljunki mene ne zadanejo.

V vednost - nisem financ-minister ne za parcelo, ne za čolniček, ne za vse ostalo (raztreseno po forumu). Kar je mojega, je samo povprečna slovenska plača (obremenjena za tretjino).

Aja, Muška in Tanika - zato nisem plačala, ker nimam in ni me sram. Zadovoljni? [sm=smiley1.gif]



O fak [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  pa to crkneš no, ko oni trejlor treš...




Ribica ** -> RE: A se to da spremenit - in kako? (12.6.2009 13:13:30)

Ce bi vsak €, ki ga porabis za cike in kavice v lokalih in za vse koncerte in ostale prckarije namenila raje za odplacilo dolga Nuali, bi ze zdavnaj lahko poravnala.

Ampak eni majo pac drugacne prioritete in niti kancka slabe vesti. Fuj.




Splišni -> RE: A se to da spremenit - in kako? (12.6.2009 13:32:26)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aja, Muška in Tanika - zato nisem plačala, ker nimam in ni me sram. Zadovoljni? [sm=smiley1.gif]


Kako nimaš? A nisi pisala, kako se da živet tudi brez službe. A to si mislila na račun drugih?




Anonimen -> RE: A se to da spremenit - in kako? (12.6.2009 13:37:30)

Mah je škoda izgubljati besed. Ker ona se sedaj ob vseh teh naših zgražanjih zabava.

Je pa res žalostno, da nuala vse to spremlja.

In srčno upam Kerensa, da boš imela enkrat toliko jajc, da ne boš samo z jezikom opletala, ampak tudi kaj naredila. Samo mislim, da je to misija nemogoče.

Še najhujše od vsega pa se mi zdi to, da res daješ krasen vzgled svojima otrokoma!




Anonimen -> RE: A se to da spremenit - in kako? (12.6.2009 13:57:32)

Za kolk denarja se pa sploh gre,če smem vprašat? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] 




Ekaz -> RE: A se to da spremenit - in kako? (14.6.2009 21:30:58)

Tudi jaz sem poskušala kmetijsko zemljišče spremenit v zazidljivo (Dolenjska). Kljub temu, da je ta parcela skoraj čisto v vasi, morda 100 m iz centra vasi, vendar sta naprej še dve hiši. Dobila sem obrazložitev, da ne morem spremeniti namembnosti, zato, ker to ni v strogem centru vasi. Sicer pa mi ni logično, saj je vas povsem natrpana....zakaj se potem ne bi mogla kakšna kučica zgraditi nekoliko bolj na prostem.




Annny -> RE: A se to da spremenit - in kako? (25.6.2009 18:54:10)

V glavnem se na spremembo namembnosti ponavadi ne splača čakati.. ni zanesljiva, predolgo traja.. tako da imaš do takrat lahko postavljeno hiško že kje drugje..




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]