Brez sp.majčke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


timoteja -> Brez sp.majčke (26.6.2009 12:35:48)

Povejte mi, ali je vam fejst čudno, da npr. v preteklih dnevih, ko je bilo bolj hladno, sem dala ta veliki punci za v vrtec za obleči majčko na dolg rokav, vendar brez spodnje majice. Sama majčke v glavnem nosim brez sp.majice, tudi punčki vem, da bi bilo prevroče, če bi jo imela, imam pa občutek, da je to našim vzgojiteljicam v vrtcu čudno, in ji oblečejo še sp.majčko. Sem jst čudna ali ne, kako pa delate ve?




pipic -> RE: Brez sp.majčke (26.6.2009 12:40:54)

ja je imel sp. majčko




diva 4 -> RE: Brez sp.majčke (26.6.2009 13:16:26)

Ja zdaj , ko je bilo od 13-15 stopinj čez dan ,pa dež in veter ,sem obema oblekla sp. majčke.




Todala -> RE: Brez sp.majčke (26.6.2009 13:35:11)

Sin ni imel, samo majčko na dolg rokav (ima 5 let), hčerka je imela bodi (2 leti). Niso imeli premrzlo v vrtcu (igralnica gleda na jug).




ksenija12 -> RE: Brez sp.majčke (26.6.2009 14:08:21)

mi imamo spodnje majčke vedno spodaj, razen če je res vroče (na morju recimo),
kaj pa vem, jaz imam boljši občutek (vpija se 'švic', navajena sem tako)
sicer pa : oblači otroke po občutku, tako kot se tebi zdi najbolje




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.6.2009 15:15:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Naja31 -> RE: Brez sp.majčke (26.6.2009 21:06:13)

Spodnje majčke ima samo pozimi.Tudi sama jih ne nosim, inne vidim poante v njih. Še posebej ne ko je dovolj toploza kratke rokave. Zadnje dni pa se niti nisem spomnila, da bi moral imeti spodnjo majčko.




Najaa -> RE: Brez sp.majčke (26.6.2009 21:17:24)

Jaz, pretekle dni je imela dve majčki na sebi, samo ni šla v vrtec.




unicorne -> RE: Brez sp.majčke (27.6.2009 8:58:04)

Sama delam v vrtcu, doma pa imam tudi dve leti staro deklico (je najraje brez vsega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]) in se mi zdi to normalno. Bolje to, kot da je otrok popolnoma premočen in se ob najmanjšem vetru prehladi. Je pa to tvoja odločitev, zato lahko vzgojiteljici to tudi poveš na en lep način [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].




CatJa -> RE: Brez sp.majčke (27.6.2009 9:06:31)

Pri nas je bilo dva dni čez dan 10 stopinj in valjda, da si je oblekel spodnjo majico. Saj sem si jo tudi jaz. Mali pa seveda bodi.




nikita* -> RE: Brez sp.majčke (27.6.2009 21:49:46)

Moja je stara 4 leta in je pri tako niskih temperaturah imala spodno majico.

Vendar je to stvar posameznika. Jaz pač stojim za tem, da ledvičke je treba čuvet.
Pa kljub temu,če ima majčko pri nizkkih temeraturah ni veliko bolna, skoraj nič.








Žaži -> RE: Brez sp.majčke (28.6.2009 13:41:41)

Ah, vsak dan v zadnjih 14 dnevih se mi zdi, da sem ga popolnoma zgrešeno oblekla, bodisi premalo, bodisi preveč[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Je ob takem vremenu v takem letnem času že skoraj težko biti pameten, tako da so ga v vrtcu po potrebi preoblačile, slačile ali karkoli in niso imele nobenih pripomb[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




honey -> RE: Brez sp.majčke (29.6.2009 9:48:12)

Naš je tudi 4-letnik in ima sp. majčke samo pozimi, pa še to, kadar je res mrzlo. Ker naš že tako hitro zašvica, da mu dam pa še sp. majco - adijo pamet. Ledvice so pa itak zaščitene z majčko, ki jo ima oblečeno. Ne vem, jaz nikoli, niti pozimi nimam sp. majce, pa nimam nikoli težav z ledvicami. Vedno pa imam nekaj čez ledvice, to pa je res, nikoli ne nosim kakšnih kratkih majčk. 




ttamariskaa -> RE: Brez sp.majčke (29.6.2009 9:54:05)

Jaz sem pa obsedena od spodnjih majčk. Sama jih imam ves čas gor, malemu za v vrtec pa po potrebi. Pa še to ima zelo oprijete spodnje majčke, da mu ostane lepo v hlačkah in da ne kaže ledvic. V pravem vročem poletju je brez spodnje majčke, drugače pa jo ima vedno. Gledam pa na to, da so njegove spodnje majčke zelo lepe in da delujejo kot navadna majčka, tako da mu lahko vzgojiteljice v vrtcu zgornjo majčko slečejo ( če mu je vroče ) in je samo v spodnji majčki. Se bolj šrilagaja telesu in je manjša verjetnost za prehlad.




eva1 -> RE: Brez sp.majčke (29.6.2009 10:00:30)

Jaz ne oblačim spodnjih majčk, ampak majico s kratkimi rokvi in z dolgimi čez...pa je vedno k pridem po njega v vrtec samo v majčki s kratkimi rokavmi..jaz sem tudi v stanovanju tako oblečena..se ne spomnim kdaj sem mela dolge rokave gor..itak se mi zdi da ta sopara pritiska v hiše...je pa res da smo vsi tko...hitro nam je vroče..pa redko nas zebe!




Stran: [1]