Čakalna doba za HSG (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


anajan -> Čakalna doba za HSG (19.7.2009 18:50:28)

Pri ginekologu sem dobila navodila, da se za HSG naročim 3. dan menstrualnega ciklusa. Zanima me, če imaš preiskavo še isti mesec. Ali je za preiskavo potrebno vzeti bolniško, ali jo opravljajo tudi v popoldanskem času.
Aja, na preiskavo grem v Ljubljano.

Lep dan in hvala za odgovore.




hubi -> RE: Čakalna doba za HSG (19.7.2009 19:00:15)

  Jaz sem imela pregled isti ciklus. Naredijo ti slikanje 10 ali 11 dan cikla. Pokliči takoj, ko boš dobila menstr. Ponavadi jo delajo dop. Je subjektivno boleče, meni so rekli isti dan strogi počitek. Nato sem dobila teden bolniške, drugod ne dobijo nič ali par dni. Jaz sem bila v Kranju.




anajan -> RE: Čakalna doba za HSG (19.7.2009 19:05:51)

Ali je potrebno v takem primeru oditi do osebnega zdravnika po bolniško že pred preiskavo. Kdo pove koliko bolniške je potrebno?




Barbara_L -> RE: Čakalna doba za HSG (19.7.2009 21:40:53)

Koliko bolniške ti priprada, ti pove ginekolog,bolniški list pa napiše osebni zdravnik. Jaz sem imela ful hude bolečine, ampak so takoj po posegu minile. Naslednji dan sem šla v službo, opravljam pa sedeče delo.




hubi -> RE: Čakalna doba za HSG (19.7.2009 22:35:37)

K osebnemu zdravniku pokliči in povej, da greš na to preizkavo ter da potrebuješ izvide krvi. To ti bo še sestra po tel povedala, ko se boš prijavljala na poseg.




mausikaa -> RE: Čakalna doba za HSG (20.7.2009 8:01:33)

v LJ pokličeš ko dobiš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] na vrsti si še isti ciklus, dobiš pa 2 ali 3 dni bolniške




anajan -> RE: Čakalna doba za HSG (20.7.2009 14:55:35)

Vsem hvala za koristne odgoore.




Stran: [1]