RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Night -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (27.4.2014 10:34:01)

Čestitke Monsy in Katte [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Srečno do konca obema!

Mineva eno leto, kar sem tudi jaz zagledala plus in imamo sedaj januarčka doma. Sem kar malo nostalgična in prav prijetno mi je pri srcu, ko se spomnim, kakšni občutki so me prevevali ob črtici na testu.




Diamond* -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (28.4.2014 7:24:58)

No tokrat se bom pa izgleda načakala, da [sm=hudicek1.gif] sploh pride. Naročeno mi je bilo, da če je do jutri ne bo, naj delam test (dr. Reš). Ampak naredila sem ga že včeraj, pa je pokazal čisti -. Znakov pa nobenih, ne za [sm=hudicek1.gif] ne za [sm=nosecka.gif].

Upam, da bo mogoče po K in Estimi le ciklus daljši (sedaj sem že v 31 dnevu ciklusa, do sedaj najdaljšem) in da vsaj [sm=hudicek1.gif] pride, da grem lahko v nov ciklus z K.

Potrpljenje, vem [sm=smiley36.gif]




Katte -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (13.5.2014 15:53:22)

Moja pikica se je danes poslovila. Žalostna, ampak upam, da pridejo kmalu boljši časi.




niinii -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (13.5.2014 17:33:12)

Ojej. Drži se Katte. Pa da kmalu spet pride en čudež k tebi.




sturla -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (13.5.2014 22:02:22)

katte [sm=smiley13.gif] drži se [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




jona klara -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (13.5.2014 22:18:33)

katte- ojoj, saj ne morem verjeti- hudo mi je zate.objemčki in upam, da te kmalu doleti sreča[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Diamond* -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (19.5.2014 7:33:02)

Katte[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Upam da, ko boš spet pripravljena čimprej zagledaš [sm=rozacrtici.gif] in tudi nosečnost pripelješ do konca ter povijes zdravega [sm=duda.gif]. Navijam zate [sm=bravo.gif]

Me že nekaj časa ni bilo tukaj, ker je bil prejšni ciklus tako dolg da bi se morala iz čakanja v aprilu (prisla [sm=hudicek1.gif]) preseliti kar v junij [sm=smiley1.gif].
Na faxu poteka izpitno obdobje tako da nisem imela časa preveč razmišljati o znakih ta mesec [sm=smiley36.gif].
Kako pa ste ostale? Sem prav vesela, da je danes tak sončen dan po dolgem času, da nam vrne malo energije in zagona. Mi je kar grozno zadnje dni poslušat kaj se dogaja pri naših sosedih [sm=smiley13.gif] midva greva danes po nakupih, da v zbirni center ki ga imamo pri nas prineseva vse potrebno.
Se človek ob takih dogodkih zamisli, kako srečen je lahko...

Lep začetek tedna vam želim [sm=smiley1.gif]




MauMow -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (19.5.2014 15:43:34)

Živio vse sotrpinke. Imam eno vprašanje. A je katera od vas imela tako močne ovulacije da so jo jajčniki boleli kot da bi imela [sm=hudicek1.gif] ? Od kar sva šla dol s tablet in začela delati na otročičku so ovulacije izjemno boleče - cca 3 dni potem pa spet ok do naslenje [sm=hudicek1.gif].





chocolatecake -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (20.5.2014 13:24:55)

Živjo vsem skupaj!
Sem nova na forumu in se vam pridružujem pri prvem poizkusu oz poizkusih [sm=smiley1.gif] Vidim, da ste že kar uigrana ekipa in se med sabo poznate, zato upam, da boste sprejele novo članico, ki tako kot ve upa na [sm=rozacrtici.gif] ali [sm=modricrtici.gif].
Lep sončen dan želim vsem skupaj :)




Katte -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (14.6.2014 21:45:41)

Hej, punce.
Samo sporočam, da sem točno 4 tedne po splavu, še pred prvo M, ponovno zagledala [sm=rozacrtici.gif]. Upam, da se tokrat obdrži.




MauMow -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (15.6.2014 9:52:15)

Čestitkeeeee




Tikie -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (16.8.2014 19:24:00)

Hei punce.
Tudi jaz sem nova na tem forumu,čeprav vas berem že kar nekaj časa.
Naj se vam pridružim še v tej temi,če me seveda sprejmete :-)
Midva z mojim dragim sva trenutno v tretjem krogu poizkušanja in je kar malo lažje,ko vidim,da vas je tukaj veliko,ki se trudite in lahko izmenjamo mnenja ter izkušnje.
No vsem seveda želim,da čimprej ugledate svoje pluske:-)




Sassika -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (17.8.2014 8:10:27)

Hei hei :) upam da čimprej ugledata[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]. Midva sva zdaj v drugem krogu,v prvem mislim da sva zamudila ovulacijo,ta mesec sva pa pridno[sm=sloncek.gif] in zdaj cakava [sm=rozacrtici.gif] okoli 30.8 :)




Tikie -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (17.8.2014 17:32:17)

Sassika hvala, držim pesti, da rata!
Sporoči.




Sassika -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (20.8.2014 13:44:22)

Bom javila ce bo kaj,ti pa tudi javi [sm=smiley36.gif]. Koliko dni bos se cakala do odgovora? ;)




Tikie -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (20.8.2014 14:12:19)

Uff...jaz sem ravnokar začela 3.krog tako,da šele okoli 16.9,do takrat je se dolga.[sm=smiley13.gif]Ti pa se 10dni,ne?A mas kaksne znake,je ze kaj drugace?Drzim pesti da booo[sm=smiley1.gif]




Mikolina -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (20.8.2014 18:49:52)

Živjo punce!
Sem nova na forumu, berem vas pa že zeloo dolgo in se vam moram zahvalit za tisoč in eno rešitev in tolažbo [sm=smiley36.gif]

Uglavnem mi2 tudi delava na bejbiju od februarja, danes pa mi 2 dni zamuja... upam, da rata [sm=smiley1.gif] testa si pa ne upam delat, da ne bom razočarana.... mogoče čez par dni?

Lp vsem damicam in bodočim mamicam, Mwaaa!




Sassika -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 8:14:03)

Tikie ja od danes še 9 dni,pridno odštevam. Znaki pa,do včeraj so me prsi bolele in bile bolj polne kot ponavadi,no danes bolečine ne čutim več,polne pa mislim da so enako,lahko da zaradi tega ker sem pridobila 3 kg v zadnjih 2 mesecih :) jih pridno zbijam z zdravo prehrano,ampak sladkarije vse izničijo [sm=smiley13.gif]...
Mikolina naredi test,zgubit nimaš kaj, če bo minus al pa če bo tečka prišla z zamudo boš v obeh primerih razočarana...ampak dva dni zamujanja je odličen znak [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] navijam da si [sm=nosecka.gif] sporoči ko bo kaj novega [sm=smiley36.gif]




Mikolina -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 9:52:46)

Sassika sem upoštevala tvoj nasvet in zjutraj naredila test in sem koončno zagledala [sm=rozacrtici.gif] tako sem vesela [sm=bravo.gif] ! to bo moj prvi piki [sm=smiley36.gif]




Sassika -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 10:43:59)

Mikolina čeeeestitke !![sm=bravo.gif] vesela sem zate [sm=smiley1.gif] lepo nosečnost ti želim!




Že 1x mami -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 13:42:23)

Zdravo.

Pred 6imi leti sem bila kar aktivna tule gor, ko smo pričakovali našo prvo pikico. Zdaj smo pa stari že 5 let :) Po petih letih pa nova dilema: menstruacije imam full redne, na 29, 30 dni že kar nekaj časa (prvi dan zadnje menstruacije je bil 19.7.2014). Že 1 cel teden me špika v jajčnikih, zize so večje kot ponavadi, sprehodi do wc-ja so precej bolj pogosti kot ponavadi, celo slabo mi je na čase zjutraj... uglavnem tipični znakci. No, ker sem ziheraš sem šla včeraj kar kri dat samoplačniško - cela začudena - vrednost nosečniškega hormona 0,9 (5,0 je meja) - itak negativno. Zaenkrat nič ne kaže na menstruacijo :( . Sicer sva bila na "PAZI" kontracepciji, tako da je vse mogoče samo res ne vem kaj naj si mislim. Sama sebi sem čudna ko 100 hudičev, zato sem klicala mojo ginekologinjo in sva se zmenle, da se naslednji teden slišiva.

Zdej pa res ne vem... noseča očitno nisem, čudno počutje pa je še kr tu. A mislte, da obstaja kakšna realna šansa, da sva kej naredila "zadnji trenutek ovulacije" pa še test ne pokaže? Ker res ne vem... tabletk nimam že skoraj 2 leti, menstruacije zelo redne, pa v teh skoraj dveh letih se nisem še nikol tako počutila. Do zdaj mi še noben mesec ni prišlo na kraj pameti, da bi bila mogoče noseča, zdaj pa ...

Torej, hvala za vaša mnenja :)







Tikie -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 14:54:22)

Mikolina dobrodošla med nami in seveda čestitkr[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]! Pazi nase in javi se nam še kaj.
Že 1x mami] pojma nimam kaj se dogaja s tabo.
dr.Pušenjak odgovarja na eni izmed tem,ko punce pišejo,da imajo vedno redne m,sedaj pa jim zamuja in test negativen,da človeško telo ni stroj in pričakovati,da bo vedno delalo enako je utopija,da se vsaki vsaj enkrat zgodi,da se ciklus zmeša.Lahko,da je pri tebi tako.Ne bi ti rada zbijala upanja,pa vendar-bolj zanesljivih testov od krvnega ni.Je pa zanimivo,da pri tebi vrednost ni čista 0,kar lahko nakazuje na to kot,da je nekaj bilo[sm=zmeden.gif] ali pa mogoče še bo.Glede na to,da vrednost bHCG hormona vsak dan raste,bi ti priporočila,da test ponoviš čez kakšne 3 dni,če seveda ne bo[sm=hudicek1.gif] in boš vedela pri čem si.
Želim in držim pesti,da se vse izteče po tvojih pričakovanjih.Poročaj.




Že 1x mami -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 14:57:53)

A bi moglo bit čist 0,0 ???

No, zdej sm pa še bl zmedena... Ojej[sm=zmeden.gif]




Tikie -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 15:05:25)

Ni nujno,da je čisti 0,menda so vse kar je pod 1 zanemarljive vrednosti.Je pa ena pisala v neki temi,da je šla delat krvnega in imela ravno nekje tako vrednost kot ti in se je potem izkazalo,da je bila noseča vendar je nato na žalost imela ss,kar so ugotovili po tem,da ji je vrednost padala.Tako,da ti ne znam nič kaj pametnega povedat,kot kar sem že napisala.Vrednost hormona se vsak dan podvaja,tako,da ti ne preostane drugega kot ponovni test čez nekaj dni.Pa boš videla kaj bo.




Že 1x mami -> RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE (21.8.2014 15:09:50)

Res je... Vsekakor sporočim naslednji teden kako in kaj. Čisto iskreno, glede na to, da sva full pazla, bi blo kar presenečenje, če bi zanosla. Nekako sva namreč še v fazi odločanja za drugega otroka oziroma se drživa načela "če bo, pač bo" :)

Hvala za vsa mnenja, komentarje. Punce super ste!




Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 207 [208] 209   Naslednja stran >   >>