kdaj gris? kako pripraviti mineštrco? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


alena* -> kdaj gris? kako pripraviti mineštrco? (22.7.2009 17:05:00)

Kdaj ste začele dajati gris otrokom? Ima katera kakšen dober recept za mineštrco? Punčka je stara 6,5 mesecev, vendar bolj slabo je. Ne vem kaj je narobe, ampak to uvajanje nama ravno ne gre najbolje. Rada ima hippove mlečno žitne kašice - za mešat z vodo, sadja in zelenjave pa ne mara preveč. Ali je kaj narobe, če ji te mlečne kašice ali rižolino ponudim dvakrat na dan?




Erdbeere -> RE: kdaj gris? kako pripraviti mineštrco? (22.7.2009 17:12:29)

Nič ni narobe, sej verjetno tudi ostalim družinskim članom ne paše preveč jesti v tej vročini....malo počakaj pa probaj ko bo bolj hladno, sej konec koncev je še mala




enea -> RE: kdaj gris? kako pripraviti mineštrco? (22.7.2009 17:24:10)

Pozdravljena!
Mislim da ni nič narobe če ji daješ kašice Hipp, ali od Lina, jaz sem dajala obema rižolino, grisolino, frutolino, in pač vse tiste kjer piše od 4 meseca dalje. Glede mineštre pa, jaz sem pozimi kupila kar mešano zelenjavo zmrznjeno, sem jo dala v vodo zavrela in počakala da se je skuhala do mehkega, potem sem dala malo soli, pa malo masla in če je bilo potrebno še spasirala, največkrat pa samo z vilicami pretlačila. Sedaj ko pa je sezona sadja in zelenjave pa lahko narediš isto iz svežega. Sadje lahko samo tudi pretlačiš in ji daš ali pa če je trše pa zribaj.[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Stran: [1]