Mirena in depresija (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


ALESSA -> Mirena in depresija (22.7.2009 22:14:16)

Pozdravljene!

Mene pa zanima ali je katera postala pri uporabi mirene depresivna ali živčna?
Sama se odločam ali bi ali ne bi Mireno. Zaradi tega stranskega učinka me ne mika preveč. Sem brala v navodilih in tam piše, da lahko pride do tega. Moja G je rekla, da kao, da ni možno. Da pri tabletkah ja, pri Mireni pa ne. Sama sem včasih depresivna (nisem na AD) tako, da ne bi rada stanja poslabšala.
Upam, da mi bo katera pomagala!!!!!!!!!

Hvala za nasvete in LP!




moci -> RE: Mirena in depresija (22.7.2009 22:16:49)

prijateljici se je to zgodilo, ja. jo je odstranila in je ok.




ALESSA -> RE: Mirena in depresija (22.7.2009 22:20:41)

Mi lahko poveš malo več o tem. Znaki ...




mulan -> RE: Mirena in depresija (23.7.2009 12:46:36)

Jaz sem imela mireno leto pa pol. Pa sem se počutila vedno bolj tečna in depresivna in imela sem polno glavo vsega. Pred dobrim mesecem sem jo odstranila (prav zaradi slabega počutja), pa se mi zdi, da sem že boljša. Tudi če je malo hormonov, se čuti na celem telesu. Pa če ne takoj, pride s časom. Moj dragi se je enkrat pogovarjal z eno ginekologinjo o mireni, pa je rekla, da jo ona odsvetuje, saj jo je morala skoraj vsem njenim pacientkam odstraniti zaradi stranskih učinkov. Tako smo mi spet na dobrih starih kondomih. Če prej nismo zanosili 3 leta in pol brez hormonov (dokler se nisva odločila za [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]), nama tudi zdaj lahko gre.




Stran: [1]