mogoče pa M to sploh ni bila.... (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


girly -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (30.5.2005 20:38:15)

....ampak je bila VK :zmeden2: . namreč, v soboto sem na spodnjih hlačkah zagledala svetlo rdeč flekec krvi. pa sm si mislila, no pa je le končno prišla :hudicek:, po 64 dneh. potem pa je že tisti dan bilo samo še par kapljic. znakov, da bom dobila :hudicek: ni bilo nobenih (običajno me full boli trebuh, križ, mam drisko, itd.)pa sem mislila, ok, se bo že še ulilo. potem včeri tud samo par kapljic, danes pa zjutraj dve kapljici, potem pa nič več :zmeden2: . ponavadi mi :hudicek: traja 5-7 dni in to zelo zelo veliko lije iz mene, kri pa je temnejše barve.

mislite, da je možno, da je bila VK, kljub temu, da mi je M tako zamujala? Jst res upam, da bom končno zagledala :roza:. pa sva ta mesec :sloncek: samo iz užitka in sploh nisva mislila na :duda:.

joj, kok bi bla jst vesela!:bravo: upam, da je bla res VK, kaj pravite?

lep večer :rozica:
girly




Gina -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (30.5.2005 21:40:28)

Seveda je možno. Nosečnice imajo včasih lahko malo krvavega izcedka, tudi če ni bila VK.A testa pa nisi delala?
Upam, da se ti želja uresniči!:):):)




Anonimen -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (30.5.2005 21:41:06)

Drzim peste zate, Girly!:miska::miska::miska:




marrusa -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (30.5.2005 22:31:21)


Tudi jaz držim pesti zate :miska::miska::miska::miska:




metka11 -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (31.5.2005 6:51:24)

Dobro jutro.
Čimprej naredi test, pa boš vedela, pri čem si.
Veliko sreče ti želim.:rozica::rozica::rozica:
Lp metka11




girly -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (31.5.2005 6:57:48)

Hvala vsem za :miska: in lepe želje!

Teste sem valda delala, ampak so bili vedno negativni. Zadnjega sem delala v sredo popoldne, ampak če je bila res VK, potem je bilo takrat itak še prezgodaj, a ne?

Danes tudi ni nič krvi, niti rjave sluzi, nič.Bom počakala do nedelje, potem pa spet poskusla nardit test, takrat naj bi že pokazalo,a ne? :zmeden2:

Lep dan vsem
girly :kuza:




Anonimen -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (31.5.2005 9:56:38)

Ja, če je bila VK, potem ti bo test verjetno šele čez kakšen teden pokazal, kaj je. Bom držala pesti!!!




girly -> mogoče pa M to sploh ni bila.... (31.5.2005 10:43:20)

bom nardila test konec tedna al pa začetek naslednjega in vam potem sporočim kako in kaj.

upam, da je bila VK, če pa je bila :hudicek:, naj bo pa taka še naprej :)- (neboleča in zelo malo)

pe vsem držim pesti, da boste čimprej :nosecka:

lep dan (čeprav je zunaj oblačno) vam želim
:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:




Stran: [1]