srednja glasbena šola za odrasle (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Migajmo skupaj



Sporočilo


mojca345 -> srednja glasbena šola za odrasle (26.7.2009 2:15:14)

zdravo,

nisem vedela kam naj dam svojo temo, pa sem jo tukaj napisala... ali katera pozna glasbeno šolo za klavir in petje, ki seveda ob konuc nudi tudi potrdilo o izobrazbi, ki se jo potem vpiše v delavsko knjižico ??

na srednji glasbeni in baletni šoli, ne nudijo nobenega programa za odrasle. potem pa so še neke ala privat varijante glasbenih šol, samo to so zgolj tečaji, jaz pa bi rada "pildek".

želim si še razširiti svoja znanja...

sploh pa danes ko si jih je treba kar naprej, ker drugače zaostaneš nekje tam...

hvala..




dulcinea -> RE: srednja glasbena šola za odrasle (3.10.2009 11:47:18)

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

zdravo,

nisem vedela kam naj dam svojo temo, pa sem jo tukaj napisala... ali katera pozna glasbeno šolo za klavir in petje, ki seveda ob konuc nudi tudi potrdilo o izobrazbi, ki se jo potem vpiše v delavsko knjižico ??

na srednji glasbeni in baletni šoli, ne nudijo nobenega programa za odrasle. potem pa so še neke ala privat varijante glasbenih šol, samo to so zgolj tečaji, jaz pa bi rada "pildek".

želim si še razširiti svoja znanja...

sploh pa danes ko si jih je treba kar naprej, ker drugače zaostaneš nekje tam...

hvala..


Draga moja, če bi kaj spremljala zakone, al pa vsaj poročila, bi ugotovila, da je delavska knjižica že od novega leta neveljavenm dokument in se nič več ne vpisuje not, torej ti tudi izobrazbe ne bodo noter vpisali.




Stran: [1]