Novolac-hladna voda? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


glen -> Novolac-hladna voda? (3.8.2009 23:44:14)

Pozdravljene.
Za našega sončka uporabljam AM Novolac in ustekleničeno vodo,katero sproti pogrejem oz. jo imam pogreto v termozki ko nas ni doma.
Zadnjič pa je bila sila, in nismo imeli nobene možnosti, da bi ustekleničeno vodo kje pogrela,in sem našemu sončku pripravila obrok z vodo  sobne temperature.
Popil je normalno kot če bi bila pogreta.
Mislite ,da je lahko kaj narobe?
lp




ledenaa -> RE: Novolac-hladna voda? (3.8.2009 23:59:54)

Ne




buči -> RE: Novolac-hladna voda? (4.8.2009 6:56:52)

V bistvu je skoraj bolje, da je mleko bolj hladno. Več škode pri tem mleku lahko narediš, če ga delaš z vrelo vodo, ker uničiš nekatere snovi v mleku. Pa tudi ni ok, če mleko narediš, pa ga pustiš narejenega na sobni temperaturi, pa ga potem pregreješ. Ostalo je vse ok. Tudi če ga delaš z mrzllo vodo, ga shraniš v haldilniku (tudi do 12 ur) in ga potem pogreješ). Ampak sveče je najboljše! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




jullie -> RE: Novolac-hladna voda? (4.8.2009 7:57:38)

z bolj toplo vodo naj bi se delal samo zato, da se lepo zmeša... drugače pa ni panike..




Najaa -> RE: Novolac-hladna voda? (4.8.2009 9:22:28)

Bodi vesela, da je spil hladno. Naša mala miss hoče sam toplo.




marjetica8 -> RE: Novolac-hladna voda? (4.8.2009 12:03:25)

Mi mamo tudi novalac. Sem mu delala na temperaturo 37 stopinj, kot je rekla patronažna, pa je mali skoz ven metal tisto flaško. Pol sem mu pa enkrat nardila na sobno temperaturo, ker je blo zunaj vroce, je pa vse spil...dojencki so si razlicni in ne pase vsakemu enako.




glen -> RE: Novolac-hladna voda? (4.8.2009 15:43:13)

Punce hvala, ste me potolažle,tako da če dobro razmislim zdaj ko je tako toplo, mu bom kr z sob. temperaturo vode naredila formulo,ker jo itak spije.
Lep pozdravček vsem skupaj




Stran: [1]