Kaj vzamete s sabo na izlet? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


Ana009 -> Kaj vzamete s sabo na izlet? (4.8.2009 22:44:46)

mene pa zanima, kaj vzamete s sabo od hrane na celodnevni izlet. S tem seveda, da se nekje ustavite na kosilu.
Mi smo danes za nasa mulcka (1 leto in 2,5 let): sok in caj za malega, zavojcek piskotov, nekaj grisinijev, 5 jabolk.

V bistvu smo zelo omejeni.. sendvicev ne marata, samih pekovskih izdelkov tudi ne.. ta mlajsi ne je kasic. drugo sadje kot jabolka itak noceta jest (ceprav je sedaj toliko razlicnega, no kaksen ananas ali melono, pa jeseni hruske).

kaj bi se lahko vzeli s sabo, da ne bo skoz eno in isto..

hvala za odgovore..






ledenaa -> RE: Kaj vzamete s sabo na izlet? (4.8.2009 23:47:29)

Samo pijačo in kakšno banano ter suho sadje.




ksenija12 -> RE: Kaj vzamete s sabo na izlet? (5.8.2009 7:28:27)

mi vzamemo za vsakega po dve jabolki, eno banano, 2 jogurte in pa za grickanje tiste ribice, za pit pa vodo in sokce...skratka sadje, jogurte in nekaj za 'grickat'.




Splišni -> RE: Kaj vzamete s sabo na izlet? (5.8.2009 10:42:07)

Jaz sem frutke vzela. A unega kot mlečni gres s čokolado tudi ne mara? Ta je od Hippa, se mi zdi. Pa une otroške pudinge, ki jih ni treba imeti v hladilniku, tudi lahko vzameš.




ThinkPink -> RE: Kaj vzamete s sabo na izlet? (5.8.2009 20:00:55)

Mi razen soka ne vzamemo nič (mogoče kakšno banano)...saj so vsepovsod trgovine in pač kupimo sproti. Če gremo na celodnevni izlet tako ponavadi zjutraj jemo, za malico kakšno sadje nakupimo, kosilo gremo jest ven, potem pa še kakšnen rogljiček, sladoled... Do večerje smo pa tako doma.




Anonimen -> RE: Kaj vzamete s sabo na izlet? (5.8.2009 20:08:59)

IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

Mi smo danes za nasa mulcka (1 leto in 2,5 let): sok in caj za malega, zavojcek piskotov, nekaj grisinijev, 5 jabolk.


Se kaksen bonbon, ampak za mami [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Drugace kaj se? Odvisno, kam greste na izlet. Nekje sredi gozda najraje pojem pasteto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].




Kerensa* -> RE: Kaj vzamete s sabo na izlet? (7.10.2009 7:23:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Ana009
mene pa zanima, kaj vzamete s sabo od hrane na celodnevni izlet. S tem seveda, da se nekje ustavite na kosilu.

Pijačo za v avtu in sladkarije. Vse ostalo kupimo/jemo zunaj.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.10.2009 10:53:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]