kdaj navadne filter čaje (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


J.L. -> kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 15:51:14)

pri kolikih mesecih ste ukinile otroške instant ter pričele z navadnimi zeliščnimi ali sadnimi čaji v vrečkah.




miapia -> RE: kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 15:56:45)

Ti instant čaji so moderni, ker je takoj narejeno. Se spomniš bebe čaja v filter vrečkah? Po moje je čisto vseeno, ali instant ali filter. Moja tašča kuha naši iz posušenih zelišč (kamilica, janež, komarček, kopriva...).




TiaSara -> RE: kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 17:01:27)

Če mene vprašaš, je bolj vprašanje zakaj sploh otroške instant čaje? Samo ustrezno je treba izbrati čaje, ker niso vsi za tamale. 




J.L. -> RE: kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 17:18:27)

IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara

Če mene vprašaš, je bolj vprašanje zakaj sploh otroške instant čaje? Samo ustrezno je treba izbrati čaje, ker niso vsi za tamale. 


kako pa naj vem, kateri so primerni in keri niso za malčico?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]





Anonimen -> RE: kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 18:39:57)

Jaz sem kupila od Hippa komarčkov čaj v filter vrečkah, ki je primeren od 1. tedna dalje ... instant pa nikoli, ker imajo dosti sladkorja dodanega. V trgovini pobrskaj po policah z otroško prehrano, imajo tudi čaje in na vsakem piše od kdaj naprej se ga otroku lahko daje.




SaaS -> RE: kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 20:12:01)

Mi tudi nismo nikoli instant čajev uporabljali. že od začetka sem jima kuhala čaj iz kumine, komarčka, kamilice.. (zelišč) ali pa tistega v vrečki Bebe od Droge, ki ga je ena že omenila. 




J.L. -> RE: kdaj navadne filter čaje (9.8.2009 20:24:22)

bom malo prebrskala na sparovih policah. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ŽANŽA -> RE: kdaj navadne filter čaje (22.9.2009 20:37:48)

jaz instant čajev nikoli nisem dajala in jih tudi ne bom. ker je na prvem mestu po sestavinah sladkor [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] dajem hipp ali nestle filter vrečke, še najraje pa kar domačo kumino in komarček.




Anonimen -> RE: kdaj navadne filter čaje (23.9.2009 20:15:47)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

pri kolikih mesecih ste ukinile otroške instant ter pričele z navadnimi zeliščnimi ali sadnimi čaji v vrečkah.


Nikoli ni pil instant čajev, že od 6. meseca pije planinski čaj ali šipkov čaj.




Sooncek -> RE: kdaj navadne filter čaje (23.9.2009 21:47:37)

Skoraj vsak proizvajalec ima tudi otroški čaj v filtri (Bebe od Droge pa ne delajo več). Trenutno se spomnim samo ime Krtek (imajo jih tudi v malih Mercatorjih).




nananaja -> RE: kdaj navadne filter čaje (23.9.2009 23:39:45)

bebe od droge samo nekaj časa niso imeli v prodaji, sedaj spet.

sicer pa na začetku nismo dajali instant. sem skuhala zase tak čaj, kot ga so pile dojenčice, itak ga spije malo. ko so mele ene pol leta pa tud instant, ko so itak pile že marsikaj, mlajša pije tudi vodo in se sploh ne matram s čaji.

imaš pa bebe in podobne, pa v lekarni dobiš čaj za otroke, pa kar zrnca janeža, komarčka, kumine, pa kamilice... vse je na začetku boljše kot instant.




jancika16 -> RE: kdaj navadne filter čaje (5.10.2009 11:57:47)

Tudi jaz nikoli nisem dajala instant čaja, sem kar proti temu, saj vsebuje zelo veliko sladkorja [sm=hudicek1.gif]. In da bi že dojenčka začela navajati na sladko, mi res ni, še preveliko sladkarij bo v prihodnosti. Jaz sem ji v začetku kuhala sama iz kumine, janeža, komarčka, kamilic. Potem pa sem kupila bebe čaj v filter vrečkah, zdaj pa je stara 10 mesecev pa že pije druge čaje iz filter vrečk in jih obožuje, seveda ne dodam nič dodatkov.




Stran: [1]