RE: Strop (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


darja72 -> RE: Strop (12.8.2009 22:45:20)

Hm, tole boš pa težko na belo prebarvala. Ampak dol vlačit tole je pa tudi [sm=smiley13.gif].
Kaj pa montaža knaufa med tele nosilce in se potem nosilci vidijo? Ne vem, ugibam kaj bi se dalo. Ker midva sva nekja podobnega kar dol spravila. Avtor stropa je pa skoraj [sm=smiley19.gif].
Prebarvala na belo sva pa en čisto svetel les.




Raho -> RE: Strop (13.8.2009 18:58:17)

Pojma nimam, kako bi to dol spravila, ker moram vse prečne tramove cukati ven iz stene. Če dam gor knaufa, mi gre 15 cm (saj, za majhne bo soba še vedno, za velike pa težko (a naj napišem, da v sobi sprejemamo obiske samo do 1,80 m?)

težka bo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Strop (13.8.2009 19:01:03)

Na kaksno svetlejso barvo (ne nujno belo) se pa les ne da prebarvat?




Anonimen -> RE: Strop (13.8.2009 20:55:22)

po moje bi šlo tud na belo - dej poskusi kje na kakem mestu, kjer se tko ne vidi probat mal pošmirglat - al pa pošmirglaj sam strop, tramove pa pusti črne




Paštetka -> RE: Strop (14.8.2009 20:03:21)

Joj samo ne tole na belo barvat, ker sem pri enih to videla in mi je grozno. Groza od groze




Raho -> RE: Strop (14.8.2009 20:37:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Joj samo ne tole na belo barvat, ker sem pri enih to videla in mi je grozno. Groza od groze


Saj ne bom tega barvala. Pa najprej je treba vse pošmirglat. Čez belo barvo to lahko prebije




Anonimen -> RE: Strop (15.8.2009 8:03:10)

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Joj samo ne tole na belo barvat, ker sem pri enih to videla in mi je grozno. Groza od groze


Saj ne bom tega barvala. Pa najprej je treba vse pošmirglat. Čez belo barvo to lahko prebije



itak - pošmirglat, sam mogoč nit ne bo treba fajn - zato ti pravim, da nekje probaj, v kakem kotu




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]