varnostna folija za steklo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


abi -> varnostna folija za steklo (15.8.2009 15:30:27)

Ker je naš 7 mesečnik začel veselo kobacati, mu moram seveda zagotoviti varno raziskovanje.
V dnevni sobi imam večjo stekleno panoramsko steno, ki jo moram zaščititi z varnostno folijo proti razletavanju stekla.
Imajo ( če sploh) v raznih Bauhaus-ih in Obi-jih dovolj kvalitetno zadevo ali iščem kje drugje '

Hvala.  




azik -> RE: varnostna folija za steklo (15.8.2009 18:40:47)

O kakovost izdelka povprašaj trgovca v trgovini , on bi ti moral , dati določene informacije.




abi -> RE: varnostna folija za steklo (15.8.2009 19:44:39)

IZVIRNO SPOROČILO: azik

O kakovost izdelka povprašaj trgovca v trgovini , on bi ti moral , dati določene informacije.


Saj sem res tako trapasto napisala glavno vprašanje.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image]
Zanime me predvsem KJE ste kupili folijo.




barika -> RE: varnostna folija za steklo (15.8.2009 20:24:13)

REcinko jo ima ..sem jim pisla mail kako je z odstranjevanjem folije, pa so mi napisali tole, citiram:  "Dimenzije folije so 60 cm x 50 cm. Folija je samolepilna in ko se enkrat prilepi na stekleno površino ni več namenjena odstranjevanju. Ponavadi se po parih dneh močno sprime s steklom in se je sname edino na ta način, da se jo uniči."

drugače sma pa midva kupila za manjše steklene površine v merkurju neko prozorono folijo, zgleda nekako tako, kot folija za ovijanje zvezkov.




Stran: [1]