copatki za vrtec? nasvet (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


maktub -> copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 12:45:27)

počasi se pripravljamo za v vrtec pa me zanima kateri copatki so za 16 mesečnika najbolj komot pa da si jih nemore kr tako sezut kajti nas si jih takoj sezuje?

ima katera izkusnje z copatki Robeez?




Lunca1 -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 13:02:44)

http://stores.shop.ebay.com/Shoes-Zoo__W0QQ_armrsZ1

teli so super, samo imajo spodaj usnjen podplat. V enih vrtcih menda zahtevajo gumijaste podplate.

Robeez so še enkrat dražji.




CatJa -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 13:11:00)

V našem vrtcu zahtevajo copatke ala ciciban. Sploh pri tako majhnih.




Taanikaa -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 13:49:57)

dobro vprašanje,sem že sama to študirala,kateri pa so najboljši copatki,če se otrok ful poti v nogice???????




piko12 -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 14:02:14)

Moj je imel do maja robeezke, pol mu je bilo vroče in je dobil crocse. Zdaj bo imel najprej crocse dokler je še toplo pa če se bo obeslo še naprej, drugače pa najbrž kako ciciban varjanto, ker že sami hodijo na wc in je mokro pa to.




Anuška79 -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 14:34:10)

naša je šla lani v vrtec s 14 mes. vse leto je nosila shoo-shoo copatke, ki so zelo podobne copatkom robeez, zadnji mesec pa potem kar pediped original 'čeveljce', ker je copatke prerasla. Tudi letos bo imela take copatke - drsijo ne, so mehke, premočijo pa tudi ne ob parih kapljicah vode - kopalnice so pa čiste. 




sayuri -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 14:39:41)

Moja dva bosta stara 14 mesecev in še ne hodita. Čez 14 dni gresta v vrtec. Obuta bosta v copatke "ala robez". neki takega, kot je dala Lunca1 link, samo da jih jaz kar preko neta v Sloveniji naročim. Me sploh ne zanima, kaj zahtevajo v vrtcu.[image]http://kofetkanje.mojforum.si/images/logos/kofetkanje.smilie.pijan.gif[/image]  Po nasvetu razvojne pediatrinje ju imam čimveč bosa ali v mehkih copatkih, zato mi ne pride na pamet, da bi ju sedaj dajala za v vrtec v copate s trdim podplatom. Kasneje, ko bosta shodila in že orng hodila, bom razmišljala o Superfit copatkih, ki so mehkejši, kot Cicibanovi. Pa meseci bojo hladnejši, pa na kahlico bojo začeli hodit, pa po wcjih, garderobi....




maktub -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 14:57:57)

anuska79 a tej copatki ne drsijo...

v katalogu pise da Robeez in shooo-shoo copatke ne drsijo ampak kolegica mi je rekla da so prekleto drsele in da niso praktične za igrala in mokre kopalnice?




Rahelca -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 14:59:09)

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.




Najaa -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 15:00:02)

Naša je imela iste kot doma - Superfit.




Julija08 -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 15:00:32)

Meni Robeez niso všeč, ker je ful močna elastika in sin je imel vedno ful otiščano ko jih je imel gor.




blaža -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 15:00:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.


+In so edini, ki se ne razpadejo. ma kar koli smo drugega kupli ni zdržalo eno šolsko leto.




Julija08 -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 15:01:25)

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.


+In so edini, ki se ne razpadejo. ma kar koli smo drugega kupli ni zdržalo eno šolsko leto.





Ampak saj jih imajo itak samo za par mesecev, ker potem jih prerasejo, ne?




lilija* -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 15:04:48)

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

samo da jih jaz kar preko neta v Sloveniji naročim.


Kje pa jih naročiš? Lahko prilepiš link? Prosim:-)




sayuri -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 15:06:54)

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Se strinjam s kolegico. Za vrtec so, vsaj zame, najbolj primerni copati Ciciban. Imajo oporo in res ne drsijo.


+In so edini, ki se ne razpadejo. ma kar koli smo drugega kupli ni zdržalo eno šolsko leto.


Nam itak noga tako hitro raste, da moramo copate že zarad tega menjat [image]http://kofetkanje.mojforum.si/images/smiles/652211.gif[/image]




Naja31 -> RE: copatki za vrtec? nasvet (18.8.2009 21:07:20)

Za vrtec so po mojih izkušnjah primerni samo copatki s trdim podplatom ala ciciban ali superfeet. Ker otroci niso v copatih samo v igralnicah,ampak skačejo po garderobah, po wcjih, kjer je po tleh tudi mokro, najmanjši, ki ne hodijo na sprehode, so na terasi, za kar se ne preobuvajo,.... 




Pingvinčica -> RE: copatki za vrtec? nasvet (19.8.2009 6:29:40)

Tanikaa maš ZS




Taanikaa -> RE: copatki za vrtec? nasvet (19.8.2009 7:20:47)

IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

Tanikaa maš ZS




enako pingi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Srčekgirll -> RE: copatki za vrtec? nasvet (19.8.2009 10:45:11)

Pri nas v vrtcu, kot sem opazila nč ne komplicirajo in imajo otroci cicibanove al pa kao te, kaj so že "krokse". Sam, da je trd podplat in da ne drsijo.




livia -> RE: copatki za vrtec? nasvet (19.8.2009 10:48:39)

http://stores.shop.ebay.com/Shoes-Zoo__W0QQ_armrsZ1

Tudi jaz prisegam na tele.
Pri nas jih imata obe tamali za v vrtec, čeprav so bolj pristaši ciciban. Ker sva pa z mlajšo hodili v razvojno ambulanto zaradi hipotonije, ji ne dam drugih copatk. No, od njene vzgojiteljice ima celo njen sin iste, tako da ni težila. Mi je pa pediatrinja rekla, da če bodo v vrtcu kaj komplicirali naj jo kar pokličejo, da jim bo kao ona povedala kaj je najboljše za otroka.




maktub -> RE: copatki za vrtec? nasvet (19.8.2009 11:38:56)

punceee odločila sem se da naročim copatke vendar nevem pri meritvi.. boso nogico sem mu izmerila in ima med 13.5 do 14 cm... vandar ko merim sandalčke pri katerim ima prste do konca pa je 16 cm...???? pomoje bi mogla k bosi nogi pristet se kak cm glede na to da ima jeseni tudi nogavičke?




**Tinkara78** -> RE: copatki za vrtec? nasvet (19.8.2009 12:40:34)

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

punceee odločila sem se da naročim copatke vendar nevem pri meritvi.. boso nogico sem mu izmerila in ima med 13.5 do 14 cm... vandar ko merim sandalčke pri katerim ima prste do konca pa je 16 cm...???? pomoje bi mogla k bosi nogi pristet se kak cm glede na to da ima jeseni tudi nogavičke?


Jaz merim tako da stoji. Zarišem zadaj in spredaj. Lahko pa tudi stopi v škatlo od čevljev, da zadaj ni treba risat in samo spredaj zarišeš (to imajo pri Superfitu tudi na škatli narisano).

Po priporočilih strokovnjakov je čevelj lahko maksimalno 12 milimetrov večji.




polma -> RE: copatki za vrtec? nasvet (21.8.2009 23:54:55)


Iz mojih izkušenj vam povem- tele copatki, Jinwood, so neuničljivi. Perem jih v pralnem stroju na 40 al pa 30 stopinj, preživeli so avtocamp-pesek, morje, bazenček, kamni, ma vse možno! Naš pobalin ima 14 mesecev in hodi 2 dobra meseca, pa so bli to njegovi edini čevljci do pred kratkim.  Nogica se ne poti. Tako da jih toplo priporočam!!!







polma -> RE: copatki za vrtec? nasvet (21.8.2009 23:57:47)

Aja, še to-če maš crocse, lahko jih uporabiš še za copate. Vsaj v našem vrtcu je tako. 




nell -> RE: copatki za vrtec? nasvet (22.9.2009 22:05:40)

Rada bi samo povedala, da vrtec nima nobene zakonske osnove, da lahko od staršev zahteva kakšne copatke naj kupijo svojemu otroku - toliko v vednost.

moj ima tud tele Jinwood- so se do sedaj krasno obnesli, samo čez prehodno zimsko obdobje mu dam kakšne z gumjastim podplatom, ker če so otroci na terasi v copatih, mi res ni najbolj toplo pri srcu, da bi ga zeblo v nogice. Je pa res, da mu nogica zaenkrat še hitro raste, tko da jih bomo do zimskega obdobja že itak mogli zamenjat.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>