poceni spodnji deli trenirk (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


živa -> poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:27:56)

Hoj!

Ker moj skoraj dvoletnik nima dosti spodnjih delov trenirk za vrtec - torej hlač - me zanima, kje naj jih kupim čim bolj poceni. Rabim št. 92. Saj vem, da so recimo v h&m dokaj ugodne, ampak če jih kupim recimo 5, me pride 40 evrov, to se mi zdi pa že celo premoženje ... V Mani sem jih kupila res poceni, ampak ker je najmanjša številka 4, so mu še predolge in jih bo pač ponosil triletnik. V Kiku nisem našla nič, v C&A tudi ne (no ja, mogoče sem imela ravno smolo in niso imeli).

Prosim za nasvete - in če veste še ceno, bi bila sploh vesela.

Lp,

živa   




J.L. -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:33:28)

probaj v NKDju, spada pod Mano. 




živa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:43:39)

Kje pa je to? Sem iz LJ, ampak pridem tudi na Gorenjsko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].

Lp,

živa




J.L. -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:45:00)

http://www.shrani.si/f/2j/13Z/3qvt8TYv/poslovalnice-nkd.pdf




J.L. -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:46:39)

http://shop.nkd.com/webapp/wcs/stores/servlet/StartView?storeId=10001&catalogId=10051&maktiv=home






Volga -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:46:47)

IZVIRNO SPOROČILO: živa

Hoj!

Ker moj skoraj dvoletnik nima dosti spodnjih delov trenirk za vrtec - torej hlač - me zanima, kje naj jih kupim čim bolj poceni. Rabim št. 92. Saj vem, da so recimo v h&m dokaj ugodne, ampak če jih kupim recimo 5, me pride 40 evrov, to se mi zdi pa že celo premoženje ... V Mani sem jih kupila res poceni, ampak ker je najmanjša številka 4, so mu še predolge in jih bo pač ponosil triletnik. V Kiku nisem našla nič, v C&A tudi ne (no ja, mogoče sem imela ravno smolo in niso imeli).

Prosim za nasvete - in če veste še ceno, bi bila sploh vesela.

Lp,

živa   


Jah, kaj čmo, otroci pač stanejo.




tintin -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:47:44)

Firma Idexe - stanejo ene 5 evr/komad.

Trgovino imaš v Kranju (Tuš), v Lj. pa prodajajo Idexe v Nami. Sem bila ravno danes in imajo ful trenirk.




kasso -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:47:52)

kik




živa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:48:47)

Ok, Volga, vem, da otroci stanejo, ampak glede na to, da sem zadnjič v Mani za 5 spodnjih delov trenerk in 2 majici s kratkimi rokavi plačala 20 evrov, se mi zdi 40 veliko, sploh ker bodo najbrž v 3 mesecih strgane in popacane.

J. L. in tintin, hvala.

V Kiku pa jih nisem našla.




svita -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 12:57:54)

Meni pa se za 5 hlač od trenirke dat 40evrov pa to od h&m ne zdi drago,ker sem jih jaz že
kupila pa so mi kar fajn kvaliteta.Od KIKA jih jaz ne bi kupovala ker mi od tam res ni nič všeč.




emaa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 13:00:50)

Pa v Takko so po 7€, v Idexe bom šla jaz pogledat, ker pri dvojčkih, ki nosita isto številko zapravim za take stvari celo premoženje. Idexe je tudi v Domžalah. 




tintin -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 13:03:12)

Idexe je meni kar fajn. Ni vse poceni, ampak enobarvni deli trenirk (imajo sive, rdeče, rjave in modre) so ok, dvodelne trenirke so od 12-16 evr. (hlače + jopica na zadrgo s kapuco ali pulover), majčke enobarvne 4,5evr, pisane pa od 6-9,5 evr. Kar ok.





živa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 13:04:26)

IZVIRNO SPOROČILO: emaa

pri dvojčkih zapravim za take stvari celo premoženje


Jaz tudi pri dveh fantih - zato se mi zdi pa 40 evrov veliko. In kar mali poverba, ima navadno že zaplate na kolenih ... Večji pri tej starosti ni hodil v vrtec, zato nam manjka teh številk. Morajo biti pa na elastiko, ker je mali že brez plenic in se mora čim lažje sleči, ko ga lulat.






tintin -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 13:05:23)

idexe so na elastiko.




živa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 13:06:45)

super [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Lari -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 13:53:08)

Emaa, kje v DOmžalah pa je trgovina Idexe?




doroteja23 -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 14:07:51)

Kje pa je v MB Idexe?




Anonimen -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 14:41:52)

IZVIRNO SPOROČILO: Lari

Emaa, kje v DOmžalah pa je trgovina Idexe?

V centru mesta v Vele zgoraj (oz. po novem je to Tuš)




*bubi* -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 20:51:12)

IZVIRNO SPOROČILO: doroteja23

Kje pa je v MB Idexe?


Nazadnje je bil v Qlandiji in je ob zaprtju pisalo, da se selijo na Gosposko. Ampak tam jaz trgovine še nisem videla [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ZmajTolovaj -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 20:59:47)

Spar, Tuš?




tasa_m -> RE: poceni spodnji deli trenirk (25.8.2009 21:02:20)

Pol pa si verjetno v C&A res tak naletela. Mi smo naši tamali kupili sp. del trenerk-2kom.v kompletu za 7,99€, v H&Mu pa je sp.del trenerke 5,99€.




piko12 -> RE: poceni spodnji deli trenirk (26.8.2009 8:49:49)

Jaz sem jih včeraj v šparu kupila po 5.99eur, velikost 92-98. Cene za večje nisem pogledala, so pa očitno glih robo dobili, tako da sem škrata opremila vsaj do pomladi.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




živa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (26.8.2009 9:21:03)

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pol pa si verjetno v C&A res tak naletela. Mi smo naši tamali kupili sp. del trenerk-2kom.v kompletu za 7,99€, v H&Mu pa je sp.del trenerke 5,99€.


Sklepam, da si kupovala za svojo polletnico? Za tako majhne imajo luštne in poceni, tudi po dvoje skupaj, za večje, od št. 92 dalje, pa ne več. In tudi h&m ima trenirke od 92 naprej po ok. 8 evrov in ne po 6.

Sicer pa sem šla včeraj res v Namo in kupila 4 od Idexe po 5,90, hvala! Le da jih grem danes zamenjat, ker so tiste za 24 mesecev prav mojemu skoraj 4-letniku [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Lp,

živa




Najaa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (26.8.2009 9:57:49)

IZVIRNO SPOROČILO: živa

Hoj!

Ker moj skoraj dvoletnik nima dosti spodnjih delov trenirk za vrtec - torej hlač - me zanima, kje naj jih kupim čim bolj poceni. Rabim št. 92. Saj vem, da so recimo v h&m dokaj ugodne, ampak če jih kupim recimo 5, me pride 40 evrov, to se mi zdi pa že celo premoženje ... V Mani sem jih kupila res poceni, ampak ker je najmanjša številka 4, so mu še predolge in jih bo pač ponosil triletnik. V Kiku nisem našla nič, v C&A tudi ne (no ja, mogoče sem imela ravno smolo in niso imeli).

Prosim za nasvete - in če veste še ceno, bi bila sploh vesela.

Lp,

živa   


Za našo tavečjo sem kupovala spodnje dele trenerk predvsem v Kiku. Ti povem, da so ful že preprane, pa ne zgeldajo tako. Zgledajo prav dobro, ima jih pa za v vrtec drajsat. Cena je pa 2 evra. So take raztegljive, fajn material.




živa -> RE: poceni spodnji deli trenirk (26.8.2009 10:34:32)

Bom šla še v Šiško v Kik pogledat, ker na Rudniku res nisem našla niti enega kosa za fante.

Lp,

živa




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>