dieta- samo sadje in voda (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


Klaudy -> dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 12:50:27)

Pozdravljeni!

Jaz bom od danes naprej probala z dieto samo sadje in voda. Namen imam vztrajati en teden, da potem vidim koliko kg bo šlo dol. Upam, da bom imela še voljo za sobno kolo.

Ima katera že s tem izkušnje? Rada bi res hitro shujšala.




Volga -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 12:52:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudy

Pozdravljeni!

Jaz bom od danes naprej probala z dieto samo sadje in voda. Namen imam vztrajati en teden, da potem vidim koliko kg bo šlo dol. Upam, da bom imela še voljo za sobno kolo.

Ima katera že s tem izkušnje? Rada bi res hitro shujšala.


In se potem tudi hitro zredila nazaj in še malo čez.




blaža -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 12:54:57)

ma lej, ki sadje ima zelo veliko kalorij.




bskrle -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 13:16:46)

Pri izbiri sadja boš morala biti res previdna. Meni se zdi to precej drastična dieta.




water lily -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 13:19:20)

Brezveze, skenslej še sadje(ki je btw cukr), boš še hitrej shujšala.




Volga -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 13:22:36)

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Brezveze, skenslej še sadje(ki je btw cukr), boš še hitrej shujšala.


Se strinjam.




Leela -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 13:42:01)

ta dieta je primerna samo za kakšen teden za razstrupljanje. Če bi se dlje časa tako prehranjevala bi ti požrlo vse mišice poleg tega se ti metabolizem ustavi in takoj ko bi začela normalno jest bi se zredila kot balon.

kakor jaz vem najhitreje shujšaš po beljakovinskih dietah, ki dovoljujejo tudi zelenjavo. malo pogooglaj.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.8.2009 14:07:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




miapia -> RE: dieta- samo sadje in voda (25.8.2009 14:58:03)

S tako dieto ne boš dosegla nič in tudi fizične aktivnosti ne boš mogla opravljati. Taka dieta je za dan, dva za prečistiti organizem. Če želiš izgubiti počasi, a varno, zmanjšaj na min vnos sladkorjev (sploh predelanih) in pa ogljikovih hidratov (predvsem bele moke in izdelkov iz nje). Jej mlečne izdelke, sadje, pusto meso, ribe, oreščke in večji procent zelenjave. Pij veliko vode in se redno rekreiraj. Hitra hoja, kolo, plavanje, hribi, telovadba ali pa zgolj daljši sprehodi. Tudi s pospravljanjem, likanjem in drugimi opravili izgubiš kar precej kalorij. Na hitro boš veliko izgubila, a tudi (žal) pridobila.




Stran: [1]