Hišne uši?????? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


*sanela* -> Hišne uši?????? (27.8.2009 12:11:10)

Pozdravljeni!
Imam velik problem in sicer v kopalnici so se pojavile majhne živalce podobne ušem, so bež barve.
Pridno čistim in sploh nevem od kod so se vzele. Sploh se jih nemorem rešit in vsak dan jih je več. Našla sem jih že v spalnici na postelji in v otroški sobi so zavzele jogi v kuhinji so se tudi naselile. Kar naprej čistim in jih pobijam, drug dan jih je še več. Kako naj se rešim teh majhnih nadlog. A sploh kdo ve kako se kličejo te živalce?
Pomagajte prosim sem čisto obupana!




*alja* -> RE: Hišne uši?????? (27.8.2009 13:43:30)

Daj če maš možnost poslikaj da vidim če je to isto sranje kot je bilo pri nas. Jaz sem hodla na veterino in so mi dali neko škropivo, sem pošpricala ko smo šli na morje (deset dni pustila) ko smo prišli domov počistila, razkužila,...

No in še tu in tam vedno kero najdem. Za znoret.
Danes sem hodila na DDD (nekako tako se reče) pa jih ni bilo, bom šla drug teden, da mi točno povejo kaj to je (imam enih par shranjenih v škatlici za zlatnino).






*sanela* -> RE: Hišne uši?????? (27.8.2009 14:46:07)

Verjetno to ni isto, ker so tele živalce ki so pri meni velike par milimetrov in jih nikakor nebi mogla spravit ali ujet. Edino kar lahko naredim da jih stisnem in tako ubijem. Niso uši, bolhe, srebrne ribice..... sploh jih ne najdem na netu. Jaz nonstop razkužujem a ne pomaga..... Kaj za en vrag je to...




Tanik -> RE: Hišne uši?????? (27.8.2009 18:03:53)

predvidevam da je isto kot sem že jaz pisala. a so take majhne, prozorno rumene? a imaš mogoče gips plate na stenah? a je hiša novogradnja oz. renovirana?

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=4241653&mpage=1




*sanela* -> RE: Hišne uši?????? (28.8.2009 9:10:07)

Hvala Tanik!
To bo to! No sam pri meni je isti problem glede izselitve, nimam kam na 10 dni...... no se bom že česa spomnila
Mi smo pa kupili hišo staro 25 let v tretji gradbeni fazi, mamo mal vlage ker smo tole na hitro naredil da smo se lahko vselili in zdaj so te živalce tu.....

Hvala za pomoč!




Tanik -> RE: Hišne uši?????? (28.8.2009 15:31:41)

naj te potolažim, jaz jih najdem po vseh hišah pri sosedih in sploh tam kjer so gips stene, pa vse je bila novogradnja. jaz se več ne ubadam s temi živalcami, ker se tudi ne morem izselit.
jaz jih sesam pa ubijam sproti [sm=zmeden.gif] drugega ne vem. sem probala z biokilom.ne pomaga.




Miso123 -> RE: Hišne uši?????? (10.10.2017 8:54:20)

Je tema se aktivna? Je nasel kdo sredstvo za odpravo te "golatni"?
Lp




Stran: [1]