računovodstvo za s.p. (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


teja28 -> računovodstvo za s.p. (27.8.2009 12:32:32)

Pozdravljene,
iščem poceni in kvalitetno računovodstvo v Ljubljani, saj nameravam odpreti s.p. Imate kakšna priporočila?


Hvala in lep dan.




ksenija12 -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 13:40:57)

Imam več kot odlično priporočilo! Sem ti poslala zs. Je zelo dobra, vedno na voljo, pa še poceni:)




soraia -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 13:50:10)

sama tudi razmišljam o odprtju sp, me pa zanima, koliko približno znašalo stroški računovodstva na mesec.

Rada si bi prepačunala, kakšne stroške bom imela na mesec, zato sprašujem.




Antilopa -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 14:33:03)

Pri nas zaračunamo majhnim s.p.- jem brez zaposlenih, nezavezancem za DDV okrog 50 € na mesec. Take so cene na našem koncu, na ljubljanskem mislim, da so višje.




urška -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 14:47:33)

IZVIRNO SPOROČILO: soraia

sama tudi razmišljam o odprtju sp, me pa zanima, koliko približno znašalo stroški računovodstva na mesec.

Rada si bi prepačunala, kakšne stroške bom imela na mesec, zato sprašujem.


čisto odvisno. koliko knjižb je mesečno, če se obračunava DDV, če se računajo plače...




pocahontas -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 14:56:43)

KSENJA! Bi te tudi jaz prosila za ZS. Jaz že imam s.p. in tudi računovodstvo, vendar razmišljam o zamenjavi računovodskega servisa.

HVALA!




Antilopa -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 15:16:44)

Pocahontas, če želiš, ti lahko tudi jaz pripravim ponudbo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 15:22:26)

Punce rajš dajte kak € več in si priskrbite res dobro računovodjo, ker dober računovodja ti marsikater € lahko privarčuje ... je imel moj probleme z bivšo računovidkinjo in je zaradi nje padel celo 2 razreda višje in moral pol nerealne prispevke plačevat. Jo je nogiral in dobil sedaj eno v Ljubljani (Nostromo ) in je zadovoljen z njo še pa še, pa tut prispevke mu je po enem letu spravila nazaj na realna tla.




Antilopa -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 16:29:41)

Otika, se strinjam s tabo, samo cena še vedno ni garancija za kvaliteto. Marsikdaj je lahko še ne vem kako drago, pa se pojavljajo napake pri osnovah (to vem, ker smo dobili eno stranko, ki je bila pri enem večjih in dražjih računovodskih servisov).
Je pa na računovodskem področju kaos, ker knjige ti lahko vodi že nekdo, ki naredi 40 urni tečaj knjigovodstva. To pa niti približno ni dovolj, osnovni problem se pojavi pri davčnih predpisih, kjer se zgodi večina napak in sploh za katere obstajajo sankcije.




Anonimen -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 18:07:26)

Ja Antilopa, se strinjam s tabo da cena vedno ne pogojuje kvalitete ... jaz sem bolj v tem smislu mislila, da je bolje enemu konkretnemu računovodskemu servisu dat, kot pa naprimer eni študentki, ki ti vodi knjige za delček cene. Itak so pa najboljši kriterij pohvale zadovoljnih strank.




Sončni žarek -> RE: računovodstvo za s.p. (27.8.2009 20:56:47)

Jaz imam ful vredu računovodkinjo......Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat), vse predebatirava-mi svetuje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] ...... V glavnem meni je to zelo pomembno, saj je računovodja pomemen člen v s.p.-ju......

Če katera rabi kontakt naj javi.....




urška -> RE: računovodstvo za s.p. (28.8.2009 11:17:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat),



ja to ni nič takega. drugače se itak ne da.




Sončni žarek -> RE: računovodstvo za s.p. (28.8.2009 22:19:36)

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat),



ja to ni nič takega. drugače se itak ne da.



No v moji bližini je še kar nekaj računovodkinj, ki delajo na papirnat način-nič elektronsko.....




urška -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 11:34:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat),



ja to ni nič takega. drugače se itak ne da.



No v moji bližini je še kar nekaj računovodkinj, ki delajo na papirnat način-nič elektronsko.....



ja glej, kolikor jaz vem, se ne da nič več na roke oddajat. vse moraš oddat elektronsko na e-davkih. na roke se ne da več.




Antilopa -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 12:25:21)

Ja, za davčno in Ajpes gre res vse samo elektronsko, vse ostalo je lahko pa še vedno papirnato - M1/M2, papirnati plačilni nalogi, prijava na Zavod za zaposlovanje,...




urška -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 12:55:57)

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Ja, za davčno in Ajpes gre res vse samo elektronsko, vse ostalo je lahko pa še vedno papirnato - M1/M2, papirnati plačilni nalogi, prijava na Zavod za zaposlovanje,...


ni pa nujno a ne?




Antilopa -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 13:11:07)

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Ja, za davčno in Ajpes gre res vse samo elektronsko, vse ostalo je lahko pa še vedno papirnato - M1/M2, papirnati plačilni nalogi, prijava na Zavod za zaposlovanje,...


ni pa nujno a ne?



Zaenkrat še ne, zato pa sem napisala "lahko" [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




urška -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 13:54:29)

no saj zato sem pa že u štartu napisala, da če imaš računovodjo, ki pač vse dela elektronsko to ni nič takega. 




Antilopa -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 14:35:24)

Ja, se strinjam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Samo je takih, ki se izogibajo elektronskim stvarem polno, predvsem je to starejša generacija. 




jolly123 -> RE: računovodstvo za s.p. (31.8.2009 14:38:34)

Če katera rabi kontakt naj javi. Manjši sp-ji, ki nimajo veliko prometa 50 €, ponujajo pa tudi tečaje enostavnega knjigovodstva, po katerem si lahko potem sami vodite knjige. 




leemeta -> RE: računovodstvo za s.p. (19.6.2012 11:33:28)

Zdaj imaš na voljo stroitev, kjer lahko zahtevaš več ponudb hkrati. Ti izpolniš povpraševanje, oni pa ti posredujejo ponudbe 6 računovodskih servisov. Poglej na primerjam-racunovodje.si.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.6.2012 11:46:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: računovodstvo za s.p. (19.6.2012 11:56:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri računovodstvu cena ne bi smela biti glavni faktor izbire, ampak strokovna usposobljenost in reference, natančnost in ažurnost.

Pod to se pa 100% podpišem ... mojemu je ena jeb* veter računovodkinja, ki je bila sicer poceni tako sranje naredila, da smo eno leto fino gagali ... potem je pa zamenjal servis z malo dražjim, a z dobrimi referencami in tukaj mu pa vse popedenajo, sproti obveščajo o raznoraznih novostih, svetujejo itd. ... res je zadovoljen z njimi.




Tasika -> RE: računovodstvo za s.p. (20.6.2012 10:25:30)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri računovodstvu cena ne bi smela biti glavni faktor izbire, ampak strokovna usposobljenost in reference, natančnost in ažurnost.


Tako kot pri vseh drugih stvareh tudi pri računovodstvu poceni in dobro ponavadi ne gresta skupaj. 




zakonske -> RE: računovodstvo za s.p. (6.10.2012 20:21:28)

Čau midva z možem sva ful zadovoljna z računovodstvom prina iz lj. Majo na spletni tudi okvirni izračun da dobiš idejo koliko te bo kej stalo potem te pa itak pokličejo pa se zmeniš. Zdej sva pri njih malo več kot leto in je kot noč pa dan (prej sva bla pri enem od večjih servisov pa sva dobila kot najino računovodkinjo eno gospo, ki se ji je vidlo, da ma vsega preveč - je sicer bla prijazna samo pomojem je mela totalno preveč dela, nisva jo dobila na tel, ni nama odgovarjala, nč ni blo z njo no). Je pa res da je tko kot povsod tud kle mal kemije potrebne zato vsem predlagam da grejo na več sestankov pa da vidjo če je to to (midva sva bila kr pri ene parih).

Pa velik sreče pri poslu :)




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>