izračun porodniške (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


dinika -> izračun porodniške (5.6.2005 11:23:25)

Rodila sem v 31 tednu. Dobila sem odločbo za varstvo in nego otroka, kjer so ugotovili da je bila nosečnost krajša za 37 dni od 260 in so to dodali .Tako da imam dopusta za nego in varstvo otroka 297 zanima me če je ta izračun pravilen in kako to računajo.

Oddala bom vlogo za za dodatek in nego otroka, zanima me če more pediater kaj napisat ali samo fotokopiram dosedanje izvide?
Hvala za pomoč.




NinaŠ -> izračun porodniške (5.6.2005 13:31:04)

Izračun dni za nego in varstvo otroka ja okvirno pravilen (nisem šla šteti po dnevih) - rodila si približno 5 tednov preden bi nastopila tvojo "redno" porodniško in so ti te dneve dodali.

Na drugo vprašanje pa ne vem odgovora.

LP




Janeja -> izračun porodniške (5.6.2005 15:19:46)

Živjo,
izračun za podaljšanje se kar ujema: podaljša se ti za število dni pred dopolnjenim 37 tednom (torej 6 tednov = 42 dni ... verjetno si rodila v 31t 5/7 ?)
Jaz sem rodila v 24 tednu in so mi podaljšali za 91 dni.

Vlogo za dodatek za nego pa sem jaz oddala samo s priloženo Leino odpustnico iz intenzivne, kjer je opisan celoten potek "zdravljenja" vseh 99 dni kolikor je bila tam. Izvidov nisem prilagala, ker je itak v opisu vse natančno napisano. Če mi bodo odobrili pa ti lahko javim ko dobim odločbo. Upam da nam rata.

LP
Jerneja




dinika -> izračun porodniške (5.6.2005 15:27:08)

Hvala za pomoč.Pa še res je bilo 31t 5/7.
Bom probala samo z izvidi.
lp




k1 -> izračun porodniške (5.6.2005 16:21:03)

uh, če pa je tako, pa bomo tudi mi vložili in samo odpustnico dali poleg. namreč, ne rabimo fizioterapij, tako da sem mislila, da ne bi vlagala, ker itak ne bi dobila.

sicer pa, več kot ne, ne morejo reči, a ne???

javite, kako je šlo...




Anonimen -> RE: izračun porodniške (14.2.2006 18:15:57)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]NA KATEREM NASLOVU DOBIM TOČEN IZRAČUN ZA PORODNIŠKO !




mojsoncek -> RE: izračun porodniške (14.2.2006 19:47:51)

za izracun pojdi na spletno stran CSD - Siska:

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunSN.asp


lp




Felicity -> RE: izračun porodniške (14.2.2006 19:48:46)

v googlu vtipkaj CSD šiška.

Linka ne znam naredit.




Stran: [1]