valeta (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


paris -> valeta (9.6.2005 18:39:54)

Zanima me kaj si mislite o prirejanju gala valete,ki je zdaj postalo že kar standard?
Meni se zdi vse skupaj kar pretirano-nobl obleke
-svečane večerje in tako dalje?
Ko smo bili mi otroci vsega tega ni bilo,kupili smo si vsi enake T-majčke pa je bilo.Šli smo pa sami otroci v disko pa na pico pa domov.Kaj pravite?
Lp Paris




Anonimen -> valeta (9.6.2005 20:00:29)

ravno včeraj smo gledali slikice iz moje valete... in reče ena sošolka: "sam se res vidi da so zdej čist drugi časi".
Pa nismo bli v majčkah in kavbojkah(čeprav men bi blo čist vredu če bi bli).

meni se zdi vse preveč pretirano. Bogi otroci ko se morarjo že v OŠ soočat s socialnimi razlikami, pa so tisti nižje na socialni lestvici kar izobčeni.
Groza.




Anonimen -> valeta (10.6.2005 9:46:57)

Men je pa všeč to, da ma tut valeta mal večji pomen, ne samo maturantski ples. Sej smo konckoncev dalj časa se trudili, da smo prišli do valete, kot do maturanca.

Res pa je, da je vse to tu mač predrago:zmeden:




tesa -> valeta (11.6.2005 6:38:27)

Moja hči je imela lansko leto valeto in smo iskale oblekco huje kot, da bi imela maturo:zmeden2:
Saj vem, za njih tudi to pomeni konec enega obdobja in prav je, da ga lepo zabeležijo.
Je pa res škoda kupovati kaj blazno dragega, ker itak program traja le dobro urico, potem pa se preoblečejo in grejo po svoje.
Jaz že komaj čakam na maturantski ples, saj bom full uživala, ko bova z mojo punco skakali cele dneve okrog in iskale primerno oblekico:)-




Anonimen -> valeta (11.6.2005 20:29:16)

Mi smo meli programa za ene 2 ure al 3 - smo bili v Urški. Obleko sem pa slučajno našla že januarja. Čevlje sem mela že itak doma ... tko da sem potem iskala le verižico, ki sem jo kupila že za 1. maj v Španiji :)

Oblekco bom pa spet oblekla drug teden .. :) Ko se dobimo po 1 letu. Samo da še kavbojke spodaj :)




tesa -> valeta (11.6.2005 21:01:15)

Ja ribica moja je tudi imela oblekico in spodaj hlače. Ful luškano:)-
Oblekca je bila belo črna pikasta in bele hlače.
Je pa fino, ker lahko tudi zdaj vse nosi. V kombinaciji ali pa posamezno.




Stran: [1]