NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


žabica -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 8:39:24)

Tako drage moje, da ne boste rekle, da nimam dovolj poguma za prijavo se vam sedaj javljam prijavljena. Včeraj sem nujno rabila vašo pomoč. V tem forumu sem napisala sporočilo z naslovom oddaja na RTV, kjer je bila neka oddaja o alternativnih metodah zdravljenja raka in ker sem informacijo rabila za osebo, ki mi je blizu in ki je po nekajmesečnih zdravljenih izvedela, da se ji je bolezen povrnila, sem se obrnila na vas v upanju, da mi bo katera lahko pomagala. In razvila se je debata, kako kopiramo link. To me je malo pogrelo. Želim vam lep dan..




Anonimen -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 8:47:49)

Ah no, pa saj je bil samo en odgovor skrenjen, drugače pa se mi zdi, da si dobila informacijo.

In hvala bogu, mene ni bilo zraven :)-




baguSka -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 9:09:13)

Mene tud ne.8)




Anonimen -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 9:16:28)

Mene pa še manj.
V takih primerih,ko nujno kdo kaj rabi..prebrskam vse možne kote in literaturo...vendar glede oddaj na naši TV ne morem pomagat,ker jo ne gledam oziroma tu v tej lukni kjer živim ni signala.
Žal mi je,da nisi gobila pozitivnega odgovora,vendar vedi,da nismo vsemogočne.
Upam,da si našla kje drugje odgovor.Lahko bi pa telefonirala direkt na uredništvo RTV ljubljana,mislim,da bi ti posredovali informacijo.




puncica -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 11:47:12)

Sem mogla nazaj it brat kaj je narobe da sem sploh vedla kaj se dogaja. :)- Ja veš različne ljudi imamo gor na RR, jst sem se že navadla in se ne obremenjujem več s tem:)- Pol pa kak seznam gor vržem da še druge mal pogreje pa je:)-:)-




soseda -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 12:01:07)

Karmy tut ti si mi padla v oči, ko si eno nakurla, zakaj sprašuje kako se najlažje v naši državi pride skozi.Pa je imela otročička starega šele 4 tedne, ti si jo pa jagala delat.

Pa kaj?Ti pač misliš tako, drugi drugače. Če ji nisi znala svetovati, kako naj se znajde, ji tudi nimaš pravice moralizirat, zakaj se ne znajde tako da gre delat...
tak je ta svet!




žabica -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 12:12:58)

Nič ne razumem!! Kdo je Karmy?




Anonimen -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 12:14:18)

:zmeden:

Vem kdo je Karmy ampak kaj ima to s tem veze?:zmeden2:




soseda -> NADALJEVANJE TEME MALO SEM SITNA- POJASNILO (10.6.2005 17:53:29)

Napaka z moje strani.:ups:
Malo sem še nerodna:(
Upam, da mi oprostiš žabica, ker sem kar takole v tvoj post padla:((




Stran: [1]