Darilo za 20 mesecev starega fanta (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Ursi2 -> Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 14:47:10)

Bliža se god mojega sinka. Ker itak izkoristimo vsako priložnost, da se lahko imamo fajn, bomo praznovali god našega poba. Pa me zanimajo vaše ideje za darila. Keroblek imadost pa tudi igrač ima kr neki!Ampak seveda bo vsak nekaj prinesel in ko me vprašajo, če imam kako idejo, nimam ravno kake na zalogi. Kaj se vam zdi za to starost zanimivo.

Ima pa doma že lesene kocke, poganjalca, šotor, gugalnico, tobogan, peskovnik, knjig tud kr veliko.

Hvala za ideje!




kristinaj -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 14:53:32)

takim malim je čisto vseeno za darilo zato, če že mora biti darilo za god, kar prvič slišim, naj ti dajo keš....




Netopirčy81 -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 15:00:10)

Glede na to, kar si naštela, bi rekla, da ima otrok dosti vsega. Kaj pa vem,...jest bi najbrž kaj spekla....Vsaj tako je pri nas za god-ove...




Ursi2 -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 15:31:52)

Ja, jz mu bom že spekla torto. Tisto itak!Pri nas pač imamo navado, da praznujemo tako RD kot tudi godove!Pač, različni običaji!Praznujemo pa tako starejši kot tudi otroci. Seveda darila niso ne vem kako velika. Sploh ne gre za to!Bolj  pozornost. Zato pa se mi zdi toliko boljš, da je vsaj nekaj, kar je takim zanimivo, da ne samo leži! No, vem, da ima kr veliko igrač, čeprav od vsega ima največ knjig.

Hvala vam!




ksenija12 -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 17:35:10)

Za to starost kaj takega: http://www.otroskisvet.si/product_info.php?cPath=19_43&products_id=198




bskrle -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 18:13:26)

plastelin, debele barvice, kakšen dvd




bina30 -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (2.10.2009 20:50:46)

Ja podariš mu nekaj, kar ga zanima oz, s čim se rad ukvarja: barvice, knjigico, žogo...

Našemu 22m kupiš bager in je totalno happy. Pa je lahko taki čisto mini bagerček (ali valjar, hruška, gasilec, policijski), samo da je avto oz. delovni stroj.




barni -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (5.10.2009 8:33:05)

Prstne barve, ce te ni groza posledic :)))

Drgac pa imas opcijo se Rody-ja, risalno tablo z magnetki, mini racunalnik za otroke (cperav se meni zdi za to malo zgodaj pa vidim, da imajo eni to za top igraco).




Tisana -> RE: Darilo za 20 mesecev starega fanta (5.10.2009 9:55:05)

Kakšna delavnica npr. ali samo škatla z orodjem, pa set za kuhanje, ipd. V glavnem pri naši približno te starosti je najbolj aktualno to, kar delata mamica in očka. Pa seveda knjigice so zakon.




Stran: [1]