Samolepilna fototapeta (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


zez76 -> Samolepilna fototapeta (5.10.2009 21:37:08)

Živjo!
Kupila sem samolepilno fototapeto in mi je prodajalka(po netu) rekla,da je čist na easy to položit zdej pa,ko sem jo dobila ni to več tko easy! Je pršu en g., ki se ukvarja sobopleskarstvom in polaganjem tapet in je reku,da bi lahko na les in steklo bilo ok, da na steni pa ne! Če ima kdo kakše izkušnje naj mi prosim napiše,ker mi je res hudo ker sem preveč € dala za njo![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




čmrgelj -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (5.10.2009 22:00:11)

ja jaz sem preoblekla otroške omarice z samolepilno tapeto pa mi je kar šlo. važno je da je površina na kar lepiš popolnoma gladka in da na njej ni niti malo majhnih delcev, Tapeto po čisto malo načneš prebližno 5 milimetrov jo nalimaš po ravni liniji nato pa z ravnilom drsaš po zgornji strani obenem pa spodnji odpadni del odstranjuješ, merkati moraš da si ne delaš zračnih mehurčkov, če se ti pa že naredijo mehurček prebodi z buciko in z ravnilom iztisni zrak. Najprej poskusi ne tistem delu ki je najman opadljiv da se privadiš
srečno




ajataja -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (6.10.2009 13:36:51)

sej ni tako težko,je pa res to samo za gladke površine,stene odpadejo.




Hope2 -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (6.10.2009 15:44:58)

ototapete obstajajo tudi za stene, tak da ne vem zakaj pravite, da niso za stene[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ziva1 -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (7.10.2009 12:33:56)

Tudi sama sem razmišljala o plastificirani fototapeti na steni v kuhinji namesto ploščic, saj ne bom imela v bližini štedilnika in bi si jo lahko privoščila. Pa tudi mene zanima, ali je možno samo polaganje direkt na steno oz. ali jo moraš vedno prilepiti na ravno površino. Katera ima takšne izkušnje naj se javi kako je to izvedla?




Hope2 -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (7.10.2009 12:46:25)


IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

Tudi sama sem razmišljala o plastificirani fototapeti na steni v kuhinji namesto ploščic, saj ne bom imela v bližini štedilnika in bi si jo lahko privoščila. Pa tudi mene zanima, ali je možno samo polaganje direkt na steno oz. ali jo moraš vedno prilepiti na ravno površino. Katera ima takšne izkušnje naj se javi kako je to izvedla?



Moja sestra ima fototapeto v kuhinji nad pomivalnim koritom, direkt na steno zalimano. Saj najbrž se bo javila[sm=smiley1.gif]

Bi pa jaz raje naročila te fototapete pri kakem proizvajalcu, da mi potem tudi on položi in lahko kdaj koli potem tudi reklamiram. Unim fototapetam v lesnini, obi-ju itd ne zaupam.




Paštetka -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (8.10.2009 18:46:16)

Fototapeto imamo nalepljeno direkt na steno v kuhinji nad pomivalnim koritom.

Res je da je en prav poseben sistem kako zalepit tapeto. jaz sem gledala zraven, če ne bi, bi se ziher čist drugače spravila zraven. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Je pa res simpl zalepiti, samo sistem moraš imeti. Potem pa rabiš ravno in topo ravnilo, da potegneš in sproti spravljaš mehurčke ven.


Tapeto sem imela sicer kakšne 3 mesece brez stekla in se ni nič zgodilo. Sem jo lepo pobrisala. Zdaj imam steklo čez, ker se mi vseeno zdi, da bi se slej, ko prej lahko brez stekla uničila.




mala zirafa -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (26.10.2009 9:21:42)

Prvič slišim za te tapete.Res ste me navdušile. Kako poteka ta stvar.Recimo če bi želel v spalnici polepit steno ki bo za posteljo oz pri vzglavju.A to se kupi v rolah.Če je motiv cvet vrtnice, se potem ta cvet lepi po kosih, ali kako?Sem nova v tem.




Paštetka -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (28.10.2009 16:56:44)

samolepilna fototapeta je v enem kosu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ziva1 -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (29.10.2009 15:49:12)

Paštetka kje pa si kupila fototapeto




Paštetka -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (29.10.2009 18:18:11)

Na spletu sem našla sliko, ki mi je bila všeč, potem sem jo pa po mailu poslala v tiskarno Klar.




MiNa* -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (21.11.2009 18:59:44)

kako p ajestistimi, ki imajo na steni npr. spalnice na kakšen meter nalimane rožice, metulje ipd? A je to fototapeta čez celo steno, ali so nalepljene le rože, metulji? ALi so morda to celo narisane zadeve? Se mni zdi neumno lepit celo steno v tapeto, če želim gor le dva metulja, kako lahko to izvedemo?
Nekaj takega sem videla recimo pri prostorami.




Paštetka -> RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO (23.11.2009 19:17:52)

to so nalepke, ki jih lahko kupš skoraj vsepovsod.




Stran: [1]