Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


mojcapr -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (13.6.2005 8:55:40)

Kam se kaj vi odpravite z otrokom na dopust? Mi smo do sedaj hodili v hotel ampak sedaj ne vem zaradi alergije.
Povejte mi svoje izkušnje.

Čim hitrejši teden.:sloncek::sloncek:




AnBan -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (13.6.2005 9:13:46)

Vsekakor apartma, ker mu lahko nudim hrano, ki je zanj primerna (imamo alergijo na kakav, piščanca, mleko, jajca)...v hotelu ni toliko izbire, da bi ga lahko nahranila...pa še tistih ur se je treba držat...enkrat smo bili s tavečjim in takrat ko je bil kakšen obrok on sigurno ni bil lačen in hotel jest...uro kasneje pa vik in krik...tko da smo stalno trogal s sabo zaloge hrane in je res čisto vseeno, če smo v app.
Pa tudi ne moreš povsem zaupat, da ni kakšne sestavine v hrani, ki bi mu škodila...npr. ti bodo rekli, da v nekem pecivu, kruhu pa sigurno ni jajc, je pa lahko kakšen rumenjak v prahu ali podobne zadeve, ki so ravno tako alergene.




Janeja -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (13.6.2005 13:19:09)

Se strinjam z AnBan - pri alergiji je najbolj sigurno, če hrano pripravljaš sama. Nikoli ne moreš bit čist sigurna, da v drugje pripravljeni ni jajc ali pa vsaj jajčnega lecitena.

Dokler je imel Jan alergijo, smo tudi mi hodili v apartmaje, zdaj pa si že lahko privoščimo tudi hotel, ko se je revček znebil alergije.

Pa lep dopust kjerkoli že boste. :morje:





majčica -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (13.6.2005 22:20:09)

Mi mamo tudi našega malčka alegičnega na jajce in smo se odločili za all inclusive hotel...kaj se bo pa že našlo. Če ne je pa tu še sadje, razni frutki, kašice...meni so rekli naj ne kompliciram en teden bo bolj na skutkah in sadju, mislim pa da ob vsej ponudbi juh, meska in krompirčka ne bo tako. Aja stari bomo pa devet mesecev.
Lp




AnBan -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (14.6.2005 7:43:08)

V hotelskih juhah so običajno jajčne zakuhe.




Primoza -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (14.6.2005 7:48:46)

Zadnja leta imam najraje apartmaje z možnostjo polpenziona - več prostora in vedno lahko pripraviš še kakšen majhen obrok v primeru lakote.




mojcapr -> Kam na dopust z alergikom (samo na jajce) apartma ali hotel? (14.6.2005 9:32:07)

Hvala za nasvete. Kam bomo šli pa se bomo še odločli.




Stran: [1]