Zamuja 52 dni (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


soncka -> Zamuja 52 dni (13.6.2005 15:08:47)

Pozdravljene,
eko, prvič z vami:) No, prvič vam pišem, berem pa vas res že nekaj časa. Opogumila sem se, da vas poprosim za mnenje saj vidim, da imate vse že kar nekaj izkušenj na tem področju.
Midva sva začela delat na :duda: enkrat marca. Pripravljena sem na to, da ne gre s prve. Moti me moja neredna :hudicek: Nikoli ni bila kaj prida redna, po marcu pa sploh ne. Marca sem jo čakala 39 dni, sedaj pa je tu že 52 dan, nje pa še od nikoder. Pred par dnevi sem naredila CB, ki je bil negativen. Tudi drugače se ne počutim noseča, prej ravno nasprotno, znanki za prihod M so tu že 14 dni. A menite da je možno, da vseeno kaj je oz. kako si ve razlagate te zamude? Seveda bi rada čimprej delala naprej na tem...:) Dejte mi kej svetovat prosim. Hvala, hvala vnaprej!!!




saša24 -> Zamuja 52 dni (13.6.2005 15:13:49)

pozdravljena!

js ti predlagam, da obiščeš ginekologa, ker sem tudi sama imela zelo neredne menstruacije, koi so mi zamujale tudi po več mesecev. zdaj se zdravim v ambulanti za neplodnost od lani in iz lastnih iskušenj ti povem, da če bi to prej vedela bi šla že takrat k ginekologu.


js ti želim, da čimprej zagledaš :modri::roza:


sasa24




Skorpija -> Zamuja 52 dni (13.6.2005 15:13:54)

Tudi jaz imam isti problem kot ti - od zadnje M je preteklo že 65 dni in o njen ni ne duha ne sluha, testi so bili negativni. Čeprav jaz kar odlašam ti svetujem, da greš dat kri, da boš vedela na čem si, ker testi niso nujno 100%. Moja G mi je rekla, da tolerira 90dnevni ciklus kot normalni, če pa po tem času ne boš dobila M, se pa nujno pojdi pokazat svoji G - tudi jaz se bom šla če bo do tega prišlo...

Vso srečo, naj se ti čimprej umiri in ne pozabi - psiha tukaj dosti skvačka, zato čimbolj mirno!:rozica:




Mijavček -> Zamuja 52 dni (13.6.2005 15:26:16)

Oj,

tudi jaz bi ti svetovala da pojdi do G. neredne M so znak nerednih ovulacij, motenj v hormonih itd.
Se da pa vglavnem vse poštimat, tako da nič panike.
Srečno!




soncka -> Zamuja 52 dni (14.6.2005 7:42:51)

Punce,
naj hvala za nasvete. Bom kar upoštevala. Lep dan:rozica:




Stran: [1]