A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


puncica -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 7:55:06)

Zdejle sem gledala un filmček ko se dvojčice rodijo. Zelo zanimivo. Me pa zanima a je sploh katera mamica tle gor, ko je dobila dvojčke, trojčke in je rodila naravno, no ne s carskim rezom. Al to pri nas v sloveniji kr prakticirajo al kako?:zmeden2::ups:




lutka -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 8:50:40)

jap.............evo me .............pa še dosti lažji in hitrejši porod je bil kot pri prvi :duda:

lp :rozica::rozica:




tinadvojčica -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 8:56:37)

Tudi jaz sem rodila naravno v treh urcah!




bunkica -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 10:22:27)

evo še mene......:bravo::bravo::bravo:




puncica -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 10:29:17)

A pol ni glih praksa carski rez al kako. Kako pa je zgledalo a je bilo težko, a so popadke še kr bili po rojstvu prvega otročka. Kaj pa postlca a pol kr dve ven prideta:zmeden: Me mal zanima, če se kateri da naj mal napiše plis




pi -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 11:42:51)

Je mogoče katera rodila enojajčne dvojčke ? Meni so povedali da je pri enojajčnih dvojčkih nujen CR.




rozi81 -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 14:14:05)

Puncica pri moji sestrični se je zgodilo da je imela dve posteljici in samo enega otroka:roza:. Ji je zdravnik rekel da je zgleda princesko rodila.:)-





SISI25 -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 16:51:49)

Jaz sem rodila naravno enojajčne dvojčke.




pi -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 17:27:47)

SISI25 mi lahko prodim poveš, če sta tudi tvoja bila v enenm ovoju in brez pregrade. Moja G vztraja na CR zaradi tega, ker nimata niti pregrade med sabo. Še dobro da nista siamska. Si imela težak porod ?




SISI25 -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (14.6.2005 18:06:30)

Moja dva sta imela skupno posteljico, ampak sta imela vsak svoj ovoj in pregrado.
ČE tvoja nimata pregrade verjetno zato vztraja pri CR in ko ti odteče voda ostane drugi brez (? moja domneva, ne vem pa če je tako).

Sam porod je bil kar težak, ampak ne zato, ker sta bila dva.
Pri prvem sem se malo matrala (no kar 12 ur), ampak to bi bilo isto tudi če bi bil samo eden, drugi pa je kar priletel ven po 5 minutah.
Pri meni je bil problem, da se nisem odpirala, kljub popadkom na 5 minut. Tako, da so mi morali dati še umetne, da je vse malo pospešilo.







pi -> A je katera rodila dvojčke, trojčke naravno brez CR? (15.6.2005 7:48:22)

SISI mislim da imaš prav, saj je omenjala nekaj v zvezi z vodo.
Bom pa pač imela CR, samo da bo z :duda::duda: vse ok.




Stran: [1]