Kje šivajo panelne zavese? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


maliva -> Kje šivajo panelne zavese? (28.10.2009 14:30:05)

Pozdravljene punce,

v Ikei sem nabavila vse, kar potrebujem za panelno zaveso, torej blago + mehanizem Kvarnel. Moj problem sedaj je pa v tem, ker ne najdem nikogar, ki bi mi panelno zaveso sešil... Sešil je morda neroden izraz, v mislih imam urezal, "zalepil" blago, da se ne bi cefralo ter ga namestil v kovinsko ogrodje.

Bila sem že v enem šiviljstvu - so rekli, da tega ne delajo, da to delajo v Rutarju. V trgovini so mi rekli, da to delajo le za zavese, kupljene pri njih, v Merkurju tega ne delajo. Kam se lahko še obrnem?

Sicer bi vse lahko naredila tudi sama, a nimam ideje, kako bi dosegla, da se vrezano blago ob strani ne bi cefralo.... Je kdo to počel sam? Kakšne ideje, kako se to naredi?





Luni -> RE: Kje šivajo panelne zavese? (28.10.2009 15:25:41)

Ti so eni najboljših v Sloveniji:

http://www.medle.eu/notranja-dekorativna-sencila/panelne-zavese/




klavdijas -> RE: Kje šivajo panelne zavese? (28.10.2009 19:19:47)

Jaz sem jih kar sama. Ti svetujem, da jih tudi ti, ker boš težko dobila nekoga, ki ti bo to naredil, ne da bi pri njem kupila celega sistema.

Lp,

         Klavdija




kamela -> RE: Kje šivajo panelne zavese? (29.10.2009 19:34:01)

A si že sama poskusila, ali samo predvidevaš, da se ti bo blago cefralo?
Jaz sem Ikejino zaveso sama odrezala s škarjami in dal v kovinski utor. Meni se blago ni nič cefralo, pa imam te zavese že več kot eno leto... Ena izmed boljših nakupov v Ikei...




Hope2 -> RE: Kje šivajo panelne zavese? (1.11.2009 17:16:35)

IZVIRNO SPOROČILO: kamela

A si že sama poskusila, ali samo predvidevaš, da se ti bo blago cefralo?
Jaz sem Ikejino zaveso sama odrezala s škarjami in dal v kovinski utor. Meni se blago ni nič cefralo, pa imam te zavese že več kot eno leto... Ena izmed boljših nakupov v Ikei...



Enako. Samo moj mož jih je kar fajn preklel, ko jih je štimal[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Nanija -> RE: Kje šivajo panelne zavese? (17.11.2009 12:38:47)

Tudi tu jih imajo - in to kar lepe!  Preveri, vprašaj ...




Stran: [1]