ima katera svoj računovodski servis (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mojcaziga -> ima katera svoj računovodski servis (29.10.2009 19:58:08)

Potrebujem pomoč. Zanima me katero programsko opremo uporabljate, predvsem kateri računovodski program oz. paket. Delam nalogo na primeru fiktivnega računovodskega servisa in moram preračunati stroške programske opreme. Sem malo gledala po netu pa je toliko paketov znotraj enega ponudnika in nimam pojma a je potrebno vse to.....

hvala in lp,

mojca




pikica* -> RE: ima katera svoj računovodski servis (29.10.2009 21:01:39)

Nimam računovodskega servisa, sem pa "doma" na področju programske opreme. Če ti to kaj pomaga.




mojcaziga -> RE: ima katera svoj računovodski servis (29.10.2009 21:09:37)

V bistvu moram naredit predračun za programsko opremo rač. servisa. In teh stvari je toliko, da...... Preprosto nimam pojma kaj vse potrebuje rač. servis za opravljanje svoje dejavnosti.

lp




Erdbeere -> RE: ima katera svoj računovodski servis (29.10.2009 21:40:02)

Rač.servis rabi program za glavno knjigo, davčno knjigo, amortizacijo, plače,,,to pa mislim, da je kr bolj ko ne vse....če ti kaj pomaga




mojcaziga -> RE: ima katera svoj računovodski servis (29.10.2009 21:47:25)

Ja, hvala.

lp




bučkabb -> RE: ima katera svoj računovodski servis (30.10.2009 7:29:32)

jaz uporabljam v službi Hermesovega, doma pa mam Birokrata, večino pa majo ti programi kar v paketu že vse kar potrebujemo( glavna knjiga, register osnovnih sredstev, plače ...)

v googl vpiš hermes krško pa ti bo vrglo ven njihovo stran pol pa boš vidla kaj vse vsebujejo programi za računovodstvo, majo vse fajn napisan, drgač je pa to tud super program

zdaj pa nevem če ne bodo to zbrisal ker omenjam firmo 




mojcaziga -> RE: ima katera svoj računovodski servis (30.10.2009 8:37:40)

Hvala.

lp




ZARA -> RE: ima katera svoj računovodski servis (27.3.2011 7:59:58)

Tako kot Hiska reklamiranje. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Stran: [1]