IMSI metoda (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


vrtnica.m -> IMSI metoda (11.11.2009 12:04:08)

Pozdravljene punce

ker še nisem nikjer zasledila kakega pogovora o IMSI metodi, bi ga pa kar odprla.
Ker nama ni uspelo pri prvem IVF postopku priti niti do transferja, sva sedaj dobila napotnico za IMSI postopek (namreč, moj ima res zelo, zelo slabe plavalčke).
A ima kateri par že kake izkušnje s tem postopkom? Vem, da so komaj pred kratkim začeli s tem postopkom v LJ in MB. Baje so večje možnosti, da uspe. A je katera že imela ta postopek?

Lep pozdrav vsem skupaj.
m.




srcolinka -> RE: IMSI metoda (14.11.2009 18:37:02)

Pozdravljena vrtnica.m!

Tudi jaz s tem še zaenkrat nimam izkušenj, sem pa tik pred tem da zaključim postopek z ICSI in IMSI, tako da upam, da nama rata, ker pri nama tudi prvič ni prišlo do ET. Menda je ta del postopka bolj specifičen in več je uspeha s to metodo, če ne uspe klasični IVF postopek. Evo in jaz res močno upam, da mi uspe.
Tudi tebi želim veliko uspeha, ko se boš lotila naslednjega postopka.

LP [sm=bravo.gif]




vrtnica.m -> RE: IMSI metoda (16.11.2009 10:26:28)

Živijo srcolinka,

joj, upam, da vama res uspel. Res iz vsega srca želim.
Bi pa te prosila, ko boš kaj več vedela, da to napišeš. Midva z mojim sva na vrsti sedaj ponovno v januarju - februarju 2010 (moram počakati 3 cikluse, potem 4 ciklus, kateri bo januarja pokličem in grem si po inekcije).  Ker me res zanima kako je sedaj s tem IMSI postopkom.

Lep dan želim in lep pozdravček!!!
m.




Stran: [1]