aparthotel rosa (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


modrooka -> aparthotel rosa (30.11.2009 7:53:50)

Pozdravljeni,

bili smo že v Olimjah in tudi v Aparthotelu Rosa smo že bili. Vendar smo bili v malem apartmaju, sedaj pa me zanima tisti apartma, ki je v 2. nadstopjih z dvema spalnicama.

Je katera bila? Kakšni so tisti apartmaji? Videla sem, da so lesene stopnice- ali kaj škripajo? Smešno vprašanje, ampak, bili smo v Čatežu in so bile škripajoče stopnice iz enega v drugo nadstopje zelo moteče, saj imamo majhna otroka :).

Hvala za info!




neli04 -> RE: aparthotel rosa (18.12.2009 18:49:41)


IZVIRNO SPOROČILO: modrooka

Pozdravljeni,

bili smo že v Olimjah in tudi v Aparthotelu Rosa smo že bili. Vendar smo bili v malem apartmaju, sedaj pa me zanima tisti apartma, ki je v 2. nadstopjih z dvema spalnicama.

Je katera bila? Kakšni so tisti apartmaji? Videla sem, da so lesene stopnice- ali kaj škripajo? Smešno vprašanje, ampak, bili smo v Čatežu in so bile škripajoče stopnice iz enega v drugo nadstopje zelo moteče, saj imamo majhna otroka :).

Hvala za info!

v apartmaju imaš spodaj velik dnevni prostor,kuhinjo in WC,zgoraj pa dve spalnici in kopalnico.stopnice ne škripajo.imaš pa v aparthotelu tudi večje apartmaje,kateri niso v nadstropju in so za pet oseb.




Stran: [1]