bownova terapija (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Anonimen -> bownova terapija (3.12.2009 10:05:59)

Ojla.

Me zanima če imate kakšne izkušnje s to terapijo?

Jaz grem drugi teden zaradi ciste in nerednih M in upam, da bo to kaj pomagalo.

No, kakršnakoli info bo dobrodošla. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




somic -> RE: bownova terapija (3.12.2009 10:56:15)

moja dobra prijateljica je bownov terapevt in kot vidim te terapije kar uspevajo. mojo mamo je kar poštimala, očeta sicer ne, ker v te stvri ne verjeme in se ni popolnoma sprostil.

mene je tudi že 2x dala na terapijo, sicer neuspešno, ker imam problem nekoliko večji in bi se morala malo bolje potruditi in res dokončat terapije in jih izvajat redno. zdaj med nosečnostjo pa itak odpade.

veliko je odvisno od vsakega posameznika. važno je da se prepustiš in če imaš občutek, da moraš jokat, potem joči (primer).

upam, da boš zadovoljna!




Hope2 -> RE: bownova terapija (4.12.2009 18:43:55)

MOja kolegica je hodila po porodu in po parih mesecih je še dojenčico peljala. Vem, da je bila zelo zadovoljna, samo ne vem ali so težave povsem izginile




citrončica -> RE: bownova terapija (8.12.2009 9:05:26)

Jaz sem hodila na celotno terapijo 5-6X[sm=zmeden.gif],
zaradi refluksa, ker baje pomaga,
no meni ni,
mogoče je bilo res malo boljše, a vseen pomagal mi ni- je zdaj isto...
Vem pa da je otroku ob isti težavi pomagala, kolegici pri težavah s trtico pa tudi žal ne....




MatijaZ -> RE: bownova terapija (21.12.2021 11:48:00)

2009 9

Zdravo, glede na to, da gre za staro objavo, moje mnenje najbrž več ne bo aktualno. Ampak, ker ravno delam s kolegom, ki se ukvarja z bownovo terapijo, povem, da, če ima kdo kakšno vprašanje, ga naj napiše in ga bom vprašal za nasvet.




Stran: [1]