RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010 (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


Detece -> RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010 (13.9.2010 12:48:43)

Ja Montija se tudi jaz želim navaditi....vendar vedno najdem kak izgovor....v službi težko izbiram hrano.....ko pridem domov sestradana me na mizi čaka taščino kosilo....itak da ga pojem....

Sem 2. noseča in še iz prve nosečnosti imam 8 kg viška....torej moram nujno nekaj ukreniti...sem sicer v 11 tednu in se še nisem nič zredila....a me je vseeno strah končnega rezultata.....

Kako furate to dieto zaposlene mamice??!!!




Žaka -> RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010 (11.10.2010 19:18:40)

Zanima me,če mi katera pove kakšne klabasice se lahko je,kakšen sir ( lahki Jošt )? Kakšne omake dajete ma polnozrnate makarone in na rjavi riž ?Kaj pa juhe,je lahko npr.gobova iz vrečke ?

Hvala




TomTaylor -> RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010 (19.10.2010 6:07:59)

za prvo stopnjo nema klobasic, kot alternativo lahko izbereš hrenovke (telečje npr.)
- sir je najprimernejši cottage cheesee (v hoferju in mercatorju ga imajo sigurno, za druge trgovine ne vem)
- na PZ testenine in riž samo zelenjavne omakce (dušena čebula+zelenjava+začimbe) in nič drugega. In nobenega sira ali parmezana čez.




Tamarička -> RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010 (27.2.2011 15:59:13)

Draga dekleta in ženske!

Po dolgih prebiranjih kako vam uspeva ta dieta sem se tudi jaz odločila, da moram s tem nujno začeti.
Kakšen se vam zdi primeren cilj?
Visoka sem 166 cm in trenutno imam 65kg. Želim izgubiti 10kg. Koliko časa VE mislite, da bo potrebnega za to?

Prav tako bi prosila, če ima katera karkoli v računalniški obliki glede prehrane, načinu prehranjevanja, recepte...kaaaarkoliiii, kar bi mi prišlo prav?!Če bi lahko to dobila bi bila več kot hvaležna, saj mi ti kilogrami resnično jemljejo vso voljo! :)

Nočem jamrat! :)

Sem vesela, da vam uspeva izgubljati "špehec" in kg. BRAVO!

LP, Tamara




Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 97 98 [99]