tetra plenice? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Eko kotiček



Sporočilo


Anonimen -> tetra plenice? (29.12.2009 7:46:22)

jih imate še kje v rabi? ne za brisanje temveč za zadrževanje urina in blata,...

kaj pa kakšne druge pralne plenice?





sonček33 -> RE: tetra plenice? (29.12.2009 17:53:27)

ja seveda, uporabljamo pralne pelnice...pa tudi tetra so še v uporabi, ne ravno za povijanje, so pa za podlogo na previjalni, za brisanje okoli ust...pri kopanju jih uporabljamo




Jerneja_ -> RE: tetra plenice? (30.12.2009 12:13:48)

Mi jih uporabljamo za vse živo, na previjalni mizi, poleti v vozičku, za senco, ponoči kdaj za spančkat, po kopanju, za umivanje, bisanje, kakšno imam tudi za čiščenje (iz prejšnje pošiljke dojenčkastega obdobja :)). Zelo uporabne.




zvesta -> RE: tetra plenice? (30.12.2009 12:16:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Mi jih uporabljamo za vse živo, na previjalni mizi, poleti v vozičku, za senco, ponoči kdaj za spančkat, po kopanju, za umivanje, bisanje, kakšno imam tudi za čiščenje (iz prejšnje pošiljke dojenčkastega obdobja :)). Zelo uporabne.


podpis... zelo uporabne...




malamucka -> RE: tetra plenice? (25.1.2010 21:37:43)

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

jih imate še kje v rabi? ne za brisanje temveč za zadrževanje urina in blata,...

kaj pa kakšne druge pralne plenice?




ja, jaz sem v tetra plenice povijala prvih cca 6 tednov, ko so bile še vse ostale pralne plenice prevelike.
sedaj jih pa imam povsod naokrog, kot so že punce napisale... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]