tinadvojčica-marela (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


SISI25 -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 16:44:20)

Tina sem videla, da si pisala, da imaš nova vozička mareli, pa me zanima katere si kupila in kje. In kje si dobila sponke.

Mi imamo namen kupiti mareli pa ne vem kakšne in kje bi ju kupila.




tinadvojčica -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 20:41:24)

Pozdravljena!
Ja kupila sem dve mareli in sicer chicco ponee xs.Sta mi zelo lepi pa tudi zelo praktični.Ko se zložita sta majhni ampak za moje pojme sta bili tudi predragi.Ena marela je stala 100 eurov kupila sem jih pa v toysu.

V glavnem z njima sem zelo zadovoljna.Sponko sem imela original od chiccota ampak mi ni pasala na ta model.Paše pa na model ct.05 ali nekaj takega stane pa ta voziček v toysu 110 eurov.Tako da mi je to sponko zrihtal en prijazen gospod oziroma mi jo je priredil.
No to je to če te pa še kaj zanima pa vprašaj!




SISI25 -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 21:25:42)

JAz sem tudi gledala točno to marelo v katalogu od Toysa, sem pa gledal še eno cenejšo, ampak ne vem katero bi. Kaj imajo kaj izbire?




tinadvojčica -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 21:30:54)

Ne v Celovcu ni prav veliko izbire in se mi zdi da smo imeli srečo da smo dobili dve.Katero si pa še gledala?A si gledala tega kot imamo mi ali onega drugega?




SISI25 -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 21:53:06)

Gledala sem tega, ki ga imate vi. In onega, ki je zraven na sliki. Mi je ta, ki ga iamte vi bolj všeč, a mpak on je malo cenejši.
Sem pa jaz mislila iti v Graz. SAj to je problem, da dobiš dve moraš že imeti srečo. Meni vedno ko jekaj všeč je samo ena stvar.




tinadvojčica -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 22:01:14)

Ja meni sta všeč samo moraš pa nekoga poznati ki ti bo naredil sponko.Če boš pa kupila katerega drugega bo pa šla original najbrž.No želim vam uspešen nakup pa lepo se imejte.Mi jutri odhajamo na morje za dva meseca tako da se nekaj časa ne bomo brale.

Uživajte!




SISI25 -> tinadvojčica-marela (25.6.2005 22:04:14)

Hvala. Upam, da bomo našli kaj.

Lepo se imejte na morju in se potem ko pridete kmalu oglasi. Mi gremo šele čez tri tedne, pa že komaj čakamo. No upam pa da bomo do takrat kaj pametnega kupili.




Stran: [1]