In konec moje porodniške (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Tia27 -> In konec moje porodniške (26.6.2005 15:46:18)

Evo pa je minilo najinih 15 mesecev.4 julija grem v službo, ful me stiska, hudo mi je, shujšala sem celo za 2 kg, čeprav jem.Bojim se, kako bom vse sfolgala.Kako ste kaj vi preživele to tik pred zdajci službe?Pozdravček prav vsem.




tesa -> In konec moje porodniške (26.6.2005 15:55:00)

Tut jst:((:((:(( Zdaj imam še en mesec počitnic..upsss dopusta in grem spet na delo veselo.
Jaz pa moram shujšat, sej gremo čez štirinajst dni na morje:)-
Verjamem. da ti je težko, saj je men tudi,ampak boš videla; kaj kmalu bomo v normelnih tirih dela. Mal me sicer skrbi kako bo moj mali sprejel vrtec ampak bo že.
Po enem mesecu se bomo samo smejale kako strah nas je bilo.;)
Lp:miska:




Martina8 -> In konec moje porodniške (26.6.2005 19:12:44)

Ja, mi tud (danes!)končujemo s porodniško:((in morm rečt da je blo krasno.Mormo še kdaj ponovit.:)-:)-
Sicer sem še 14 dni doma,pol pa veselo na delo,čeprov težko.Zanima me če bo kej drgač..Po moje ne,itak sem bla skoz na vezi s sodelavci,še šefe me je prišel ene dvakrat obiskat(in to s konjem:)-).
Ma bomo že spelale,sej smo navajene vsega,a nede?:bravo:Zdej pa sploh,ko mamo svoje otroke in smo dale neki skoz..
..brez panike,pa bo..:metulj::rozica:
lp tinka




NINA1 -> In konec moje porodniške (26.6.2005 20:00:49)

moja pa se je končala :(( v petek. tako da sem že 2 dni brezposelna :)-. v torek grem na zavod malo državni proračun praznit :)-.
lep pozdrav




TARA in MAJ -> In konec moje porodniške (26.6.2005 20:26:55)

Delam že dva meseca in prvi teden je bil prav grozn čeprav je sedaj kar zalavfalo vendar pogrešam dneve z Mjem ko sem bila doma.

Pa srečno :rozica:




dory -> In konec moje porodniške (26.6.2005 20:35:42)

Pomoje je tisti strah pred najbolj grozen...ko enkrat zacnes pades notr res zlo hitr..mal se ti kolca na case po dnevih,ko si jih prezivljal s tamalim...sam vcasih pa prou pase bit mal narazen...bos vidla,vse bo steklo samo od sebe :)




bskrle -> In konec moje porodniške (26.6.2005 20:39:04)

jAZ SEM ŽE 7 TEDEN V SLUŽBI!
A kako folgamo? Operem še, zlikam pa ne, sesamo bolj poredko, za obiske skoraj ni časa ... je pa res, da hkrati obnavljmo eno hišo, mož se izobražuje, men sinusi dajejo ...
Za deklici pa k sreči ne zmanjka časa!
Kar pogumno, nič se ne boj!




Gina -> In konec moje porodniške (26.6.2005 20:53:23)

Jaz grem pa jutri prvi dan v službo po porodniški. Pa se kar veselim. :)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.6.2005 22:03:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Blanka77 -> In konec moje porodniške (26.6.2005 23:15:05)

Sej bo vse O.K. Malo manj bo pospravljeno, pa kaj pol. Jaz delam že dva meseca, pa mi kar paše.




Anonimen -> In konec moje porodniške (27.6.2005 7:33:06)

začela sem prejšni teden, se prav da je za mano že en delovni teden. super je, na šihtu se spočijem, narr-jam in sem komi čakala da grem ana šiht, edin to sm žalostna da se vidmo sam par ur na dan :( paše pa sprememba, men se je doma že mešal.

lp, lara




mamsi -> In konec moje porodniške (27.6.2005 10:41:21)

Jest sm tut začela prejšnji teden in se mi zdi, kot da nisem sploh manjkala. Takoj sem padla not na ful gas in sploh nimam časa za nič, tko da nimam časa razmišljat, a mi je hudo. Ko grem po tamalo v vrtec je pa prov fajn, k se me ful razveseli in ni imela nobenih težav z uvajanjem.

Vsak obdobje ima svoje prednosti.;)




DeVilla -> In konec moje porodniške (28.6.2005 11:14:17)

Tudi jaz sem začela delat prejšnji teden, pa so me takoj na 14-dnevni dopust nagnal.. Nimajo dela zame, ker so moje delovno mesto med mojo odsotnostjo razdelili med dve novi punci :( Tako da bom do konca avgusta nadomeščala "dopustnike", potem pa sledi prijava na Zavod za zaposlovanje.. :(( Tolk o tem, kako povečati rodnost v naši državi - morš se odločit med otrokom in službo.. :zmeden:




Stran: [1]